خرید Hop Protocol | فروش هوپ پروتکل | قیمت لحظه‌ای HOP

هوپ پروتکل

HOP - Hop Protocol
0.06617تتر
5.71%

قیمت هوپ پروتکل

3,956.966تومان
(21,264)

حجم معاملات هوپ پروتکل

7,714,445,467تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,134.428تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,498.3تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هوپ پروتکل

ارز دیجیتال هوپ یک پل چند زنجیره‌ای است که اتریوم را با شبکه‌های لایه دو متصل می‌کند. در دنیای بلاک چین یکی از مشکلات مهمی که می‌تواند باعث کارایی کم شبکه‌ها شود، عدم تعامل‌پذیری شبکه‌ها با یکدیگر است. پل‌های چند زنجیره‌ای یا مولتی چین، شبکه‌ها را به هم متصل می‌کنند و انتقال دارایی را روی آنها امکان‌پذیر می‌سازند. در پلتفرم ارز دیجیتال Hop کاربران می‌توانند توکن‌ها و ارز دیجیتال خود را روی بلاک چین‌های مختلفی به صورت لحظه‌ای انتقال دهند و نیازی به صرف زمان زیادی برای انجام تراکنش‌های خود ندارند. ساختار پروتکل ارز دیجیتال Hop به گونه‌ای است که این امکانات را میسر می‌سازد. ۲ نکته اصلی در این ساختار وجود دارد، یکی از آنها یک پل بین شبکه‌ای است که می‌تواند به راحتی و به سرعت میان پروتکل‌های لایه دو منتقل شود و دارایی‌ها را جا به جا کند. دیگری بازارساز خودکار Hop است که پل‌های کراس چینی را مدیریت می‌کند و برای معاملات کاربران روی شبکه‌های مختلف، نقدینگی مناسب را ایجاد می‌کند. توکن ارز دیجیتال Hop Protocol با نماد HOP در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و دارای محدودیت عرضه یک میلیارد عددی است.

خرید هوپ پروتکل

ارز دیجیتال هوپ پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هوپ پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هوپ پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هوپ پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هوپ پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هوپ پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هوپ پروتکل

فروش هوپ پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هوپ پروتکل، مقدار هوپ پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هوپ پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هوپ پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هوپ پروتکل

خرید و فروش هوپ پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هوپ پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هوپ پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا هوپ پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هوپ پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هوپ پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هوپ پروتکل

برای ذخیره هوپ پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هوپ پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هوپ پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هوپ پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هوپ پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هوپ پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هوپ پروتکل

قیمت هوپ پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هوپ پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هوپ پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هوپ پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هوپ پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هوپ پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هوپ پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023