خرید ارز دیجیتال Hooked Protocol | فروش ارز دیجیتال هوکد پروتکل | قیمت لحظه‌ای HOOK

هوکد پروتکل

HOOK - Hooked Protocol
0.8328تتر
6.76%

قیمت هوکد پروتکل

46,553تومان
(24,939)

حجم معاملات هوکد پروتکل

15,792,184,064تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
46,637تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
42,433تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هوکد پروتکل

هوکد پروتکل یک پلتفرم یادگیری غیرمتمرکز است که به مخاطبان و کاربران خود ارز دیجیتال پاداش می دهد. در این پلتفرم کاربران می‌توانند با یادگرفتن و انجام دادن تکالیف خود، مباحث تازه‌ای یاد بگیرند و ارز دیجیتال دریافت کنند. پلتفرم ارز دیجیتال Hooked Protocol توسعه‌دهندگان ارز دیجیتال را با یک بازار بزرگ از کاربران و مخاطبان ارز دیجیتال مواجه می‌کند و آنها می‌توانند از این بازار درآمد کسب کنند. یکی از دلایل مهم کند بودن پذیرش وب ۳ توسط مخاطبان و کاربران، کمبود مشوق و پیچیده بودن این حوزه است. از طرف دیگر بیشتر محصولاتی که به صورت غیرمتمرکز و وب ۳ ارائه می‌شوند، دسکتاپ محورند. پروتکل هوکد پروتکل می‌تواند با ایجاد مشوق برای کاربران و جذاب کردن فرایند یادگیری، این مساله را تسریع ببخشد و باعث افزایش کاربران این حوزه شود. پلتفرم Hooked Protocol دارای یک سیستم دو توکنی است. اولین توکن این سیستم توکن HOOK است و دارای محدودیت عرضه ۵۰۰ میلیون عددی است. این توکن یک توکن حاکمیتی است که برای رای دادن و حاکمیت در پروژه به کار می‌رود و از طرف دیگر کاربران می‌توانند از طریق آن کارمزدهای شبکه را بپردازند.

خرید هوکد پروتکل

ارز دیجیتال هوکد پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هوکد پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هوکد پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هوکد پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هوکد پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هوکد پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هوکد پروتکل

فروش هوکد پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هوکد پروتکل، مقدار هوکد پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هوکد پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هوکد پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هوکد پروتکل

خرید و فروش هوکد پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هوکد پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هوکد پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا هوکد پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هوکد پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هوکد پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هوکد پروتکل

برای ذخیره هوکد پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هوکد پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هوکد پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هوکد پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هوکد پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هوکد پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هوکد پروتکل

قیمت هوکد پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هوکد پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هوکد پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هوکد پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هوکد پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هوکد پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هوکد پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023