خرید ارز دیجیتال هولدر | فروش ارز دیجیتال HOLDER | قیمت لحظه‌ای HOLDER

هولدر

HOLDER - HOLDER
0.000001تتر
219.84%

قیمت هولدر

0.045497تومان
(19,521)

حجم معاملات هولدر

1,926,852,384تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.083649تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.014225تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هولدر

 ارز دیجیتال هولدر یک میم کوین غیرمتمرکز است که برای اهمیت دادن به هولد کردن ارزهای دیجیتال در بازار‌ به وجود آمده است. در طول عمر کوتاه ارزهای دیجیتال، سودهای آنچنانی در بازار دیده شد و کسانی که در قیمت‌های پایین و اولیه توانستند ارزهای مهم بازار یا ارزهای دیجیتال دیگر را بخرند، توانستند سود خوبی داشته باشند. البته این سودها همیشه در بازار تکرار شده‌اند و با آمدن ارزهای دیجیتال جدید، امکان و فرصت‌های تازه‌ای برای کاربران به وجود آمد تا بتوانند سود چندبرابری به دست بیاورند. میم کوین هولدر قصد دارد به کاربران نشان دهد که با هولد کردن ارزهای دیجیتال آینده‌دار مطمئنا سود خوبی از بازار خواهند گرفت. این میم کوین با نماد HODL در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و توکنومیک آن به شکل زیر است:

  • ۵۸ درصد از کل عرضه به فروش رسیده است.
  • ۲۸ درصد در استخرهای نقدینگی نگهداری می‌شود.
  • ۳ درصد به تیم توسعه دهنده اختصاص داده شده است.
  • ۵ درصد برای لیست کردن در صرافی‌های متمرکز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • ۵ درصد نیز برای مارکتینگ خرج می‌شود.

 

خرید هولدر

ارز دیجیتال هولدر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هولدر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هولدر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هولدر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هولدر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هولدر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هولدر

فروش هولدر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هولدر، مقدار هولدر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هولدر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هولدر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هولدر

خرید و فروش هولدر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هولدر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هولدر به تتر، نیاز نیست که ابتدا هولدر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هولدر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هولدر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هولدر

برای ذخیره هولدر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هولدر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هولدر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هولدر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هولدر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هولدر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هولدر

قیمت هولدر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هولدر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هولدر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هولدر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هولدر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هولدر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هولدر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه هولدر

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه هولدر دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023