فروش و خرید ارز دیجیتال هیت چین HIT |  قیمت لحظه‌ای Hit Chain

هیت چین

HIT - Hit Chain
0.000006تتر
2.64%

قیمت هیت چین

0.414144تومان
(22,136)

حجم معاملات هیت چین

175,451,990تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.425408تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.406336تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هیت چین

ارز دیجیتال HIT توکن پروژه Hit Chain است که مختص توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویسان ساخته شده است. هیت چین تلاش دارد که منافع توسعه‌دهندگان را تامین کند و راه حل‌هایی برای چالش‌های کامیونتی‌‌های متن‌باز توسعه‌دهندگان ارائه دهد. یکی از چالش ها این است که بیشتر توسعه‌دهندگان درآمدی متناسب با کار خود ندارند و بیشتر ارزش کار آنها به واسطه‌ها می‌رسد. پلتفرم‌های متن باز مثل گیت هاب برای رفع همین مشکل به وجود آمدند. آنها ابزارهای لازم و یک فضای کاری را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهند. با این حال، آنها نیز سودمحور هستند و به دنبال تامین منافع توسعه‌دهندگان نیستند. پروژه ارز دیجیتال hit با هدف حل این مشکل شد و رسالت خود را ایجاد یک اکوسیستم پویاتر، دموکراتیک‌تر و مستقل‌تر عنوان کرده است. پلتفرم هیت چین با استفاده از فناوری بلاک چین یک فضای کاری شفاف ایجاد می‌کند که به عنوان سیستم اعتباری نیز عمل خواهد کرد. در این سیستم هیچ واسطه و طرف ثالثی وجود نخواهد داشت و توسعه‌دهندگان می‌توانند فورا در مقابل کار خود دستمزد منصفانه‌ای دریافت کنند. همچنین، تمام اعضای جامعه هیت چین در تصمیمات پلتفرم مشارکت خواهند کرد و مدیریت آن از بالا به پایین نخواهد بود. ارز دیجیتال هیت Hit با استاندارد ERC20 اتریوم ساخته شده و یک توکن ضد تورمی است که سقف عرضه ندارد.

خرید هیت چین

ارز دیجیتال هیت چین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هیت چین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هیت چین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هیت چین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هیت چین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هیت چین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هیت چین

فروش هیت چین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هیت چین، مقدار هیت چین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هیت چین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هیت چین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هیت چین

خرید و فروش هیت چین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هیت چین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هیت چین به تتر، نیاز نیست که ابتدا هیت چین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هیت چین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هیت چین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هیت چین

برای ذخیره هیت چین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هیت چین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هیت چین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هیت چین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هیت چین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هیت چین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هیت چین

قیمت هیت چین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هیت چین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هیت چین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هیت چین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هیت چین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هیت چین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هیت چین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023