خرید HIP هیپ پاپ| فروش ارز دیجیتال HIP به همراه قیمت لحظه‌ای

هیپ پاپ

HIP - HIP
0.008تتر
43.66%

قیمت هیپ پاپ

464تومان
(2,438)

حجم معاملات هیپ پاپ

9,325,413,665تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
823.6تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
389.76تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هیپ پاپ

HIPPOP یک پلتفرم فرهنگی جهانی Web3 است که به هدف تحول دیجیتال در صنعت هنرهای فرهنگی و عملکرد ایجاد شده است.

HIPPOP تجربه کاربری را ارائه می‌دهد که ترکیبی از اجرای مختلف و هنرها با فناوری بلاکچین است.

HIPPOP با رفع عدم تقارن در اطلاعات اجرایی و دیجیتال کردن بازارهای آفلاین، ارتباط دوطرفه بین طرفداران و خالقان را تقویت می‌کند.

توکن HIP یک دارایی دیجیتال است که نقش مهمی در احیای اکوسیستم HIPPOP بازی می‌کند.

ویژگی‌ها و کاربردهای توکن HIP در اپلیکیشن HIPPOP:

  1. گردآورنده رویدادهای فرهنگی جهانی: این ویژگی اطلاعات مربوط به رویدادهای فرهنگی مختلف در سراسر جهان را به کاربران ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند اطلاعات مختلف رویدادها را درون اپلیکیشن مشاهده کنند.

  2. خدمات بلیط هوشمند: این ویژگی بلیط‌های کاغذی برای رویدادهای شرکای تجاری را با بلیط‌های دیجیتال جایگزین می‌کند، که روشی راحت و دوستدار محیط زیست برای حضور در رویدادها فراهم می‌کند. همچنین به برگزارکنندگان رویدادها کنترل مستقیم بر روی داده‌های مخاطبانشان را می‌دهد، که به آنها کمک می‌کند مخاطبان خود را بهتر درک کنند.

  3. محصولات دیجیتال برای هنرمندان: ما تولید و فروش محصولات دیجیتال با استفاده از حقوق مالکیت معنوی هنرمندان را حمایت می‌کنیم، که به طرفداران جهانی امکان دسترسی آسان به خرید محصولات هنرمندان مورد علاقه‌شان را می‌دهد.

  4. جامعه فعال طرفداران: با باز کردن یک کانال چت خصوصی بین خالقان و طرفداران، می‌توانید یک رابطه فعال‌تر و نزدیک‌تر ایجاد کنید.

مزایای استفاده از HIPPOP:

  • افزایش تعاملات طرفداران و خالقان: با استفاده از فناوری بلاکچین و ارتباط دوطرفه، طرفداران می‌توانند به خالقان نزدیک‌تر شوند و به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنند.
  • تسهیل در دسترسی به اطلاعات رویدادها: کاربران می‌توانند به سرعت و به راحتی به اطلاعات رویدادهای فرهنگی دسترسی پیدا کنند و برنامه‌های خود را بر اساس آنها تنظیم کنند.
  • محیط زیست دوست: استفاده از بلیط‌های دیجیتال به جای بلیط‌های کاغذی به کاهش ضایعات کاغذی و حفظ محیط زیست کمک می‌کند.
  • پشتیبانی از هنرمندان: با فروش محصولات دیجیتال و ایجاد درآمد از طریق حقوق مالکیت معنوی، هنرمندان می‌توانند درآمد خود را افزایش دهند و فعالیت‌های خود را ادامه دهند.

پلتفرم HIPPOP با ارائه این خدمات و ویژگی‌ها، به دنبال ایجاد یک تجربه فرهنگی نوین و دیجیتال برای کاربران خود است.

خرید هیپ پاپ

ارز دیجیتال هیپ پاپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هیپ پاپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هیپ پاپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هیپ پاپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هیپ پاپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هیپ پاپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هیپ پاپ

فروش هیپ پاپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هیپ پاپ، مقدار هیپ پاپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هیپ پاپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هیپ پاپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هیپ پاپ

خرید و فروش هیپ پاپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هیپ پاپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هیپ پاپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا هیپ پاپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هیپ پاپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هیپ پاپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هیپ پاپ

برای ذخیره هیپ پاپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هیپ پاپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هیپ پاپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هیپ پاپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هیپ پاپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هیپ پاپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هیپ پاپ

قیمت هیپ پاپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هیپ پاپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هیپ پاپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هیپ پاپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هیپ پاپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هیپ پاپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هیپ پاپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023