خرید ارز دیجیتال Hinoki Protocol | فروش ارز دیجیتال هینوکی پروتکل | قیمت لحظه‌ای HNK

هینوکی پروتکل

HNK - Hinoki Protocol
0.000094تتر
64.25%

قیمت هینوکی پروتکل

5.2922تومان
(10,961)

حجم معاملات هینوکی پروتکل

56,617,968تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
47.855تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5.2922تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هینوکی پروتکل

هینوکی پروتکل یک پروتکل غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال است که سرویس‌های مالی غیرمتمرکز زیادی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. این پلتفرم قصد دارد مشکلات و چالش‌های موجود در سرویس‌های مالی غیرمتمرکز را حل کند. Hinoki Protocol به کاربران خود امکان می‌دهد تا انواع دارایی‌های دیجیتال را وام بگیرند از ارزهای دیجیتال تا ان اف تی‌ها، و وام گرفتن استیبل کوین‌ها را ساده کرده است. یکی از مهم‌ترین مزایای این پلتفرم جمع کردن سرویس های مختلف دیفای در یک مکان است تا کاربران برای استفاده از سرویس‌های مالی نیاز به جابه جایی زیادی نداشته باشند. کاربران در این پلتفرم می‌توانند ارزهای دیجیتال را استیک کنند، وام بگیرند، ارزهای خود را ذخیره کنند و دیگر کارهای مربوط را انجام دهند. توکن بومی هینوکی پروتکل با نماد HNK در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود.

خرید هینوکی پروتکل

ارز دیجیتال هینوکی پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هینوکی پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هینوکی پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هینوکی پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هینوکی پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هینوکی پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هینوکی پروتکل

فروش هینوکی پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هینوکی پروتکل، مقدار هینوکی پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هینوکی پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هینوکی پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هینوکی پروتکل

خرید و فروش هینوکی پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هینوکی پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هینوکی پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا هینوکی پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هینوکی پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هینوکی پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هینوکی پروتکل

برای ذخیره هینوکی پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هینوکی پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هینوکی پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هینوکی پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هینوکی پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هینوکی پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هینوکی پروتکل

قیمت هینوکی پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هینوکی پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هینوکی پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هینوکی پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هینوکی پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هینوکی پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هینوکی پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه هینوکی پروتکل

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه هینوکی پروتکل دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023