خرید هیل استون فایننس HSF | فروش ارز دیجیتال Hillstone Finance به همراه قیمت لحظه‌ای

هیل استون فایننس

HSF - Hillstone Finance
0.6673تتر
0.346%

قیمت هیل استون فایننس

33,832تومان
(14,650)

حجم معاملات هیل استون فایننس

3,461,277,389تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
34,369تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
33,467تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هیل استون فایننس

هیل استون فایننس با نماد HSF یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید هیل استون فایننس

ارز دیجیتال هیل استون فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هیل استون فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هیل استون فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هیل استون فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هیل استون فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هیل استون فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هیل استون فایننس

فروش هیل استون فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هیل استون فایننس، مقدار هیل استون فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هیل استون فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هیل استون فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هیل استون فایننس

خرید و فروش هیل استون فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هیل استون فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هیل استون فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا هیل استون فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هیل استون فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هیل استون فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هیل استون فایننس

برای ذخیره هیل استون فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هیل استون فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هیل استون فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هیل استون فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هیل استون فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هیل استون فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هیل استون فایننس

قیمت هیل استون فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هیل استون فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هیل استون فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هیل استون فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هیل استون فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هیل استون فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هیل استون فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023