خرید ارز دیجیتال Hifi Finance | فروش ارز دیجیتال های فای فایننس | قیمت HIFI

های فای فایننس

HIFI - Hifi Finance
0.8211تتر
4.06%

قیمت های فای فایننس

53,043تومان
(23,579)

حجم معاملات های فای فایننس

15,085,806,042تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
55,581تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
52,455تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره های فای فایننس

ارز دیجیتال HIFI توکن بومی یک پروتکل مالی است که به مردم اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال را با نرخ ثابتی وام بگیرند و وام بدهند. هایفای فایننس از مدل بازارساز خودکار استفاده می‌کند که در آن کاربران توکن‌هایی را به استخرهای نقدینگی واریز می‌کنند و یک الگوریتم نرخ بهره را بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می‌کند. صرف نظر از اینکه مدت وام یا وثیقه چه چیزی باشد، استقراض‌کنندگان نرخ بهره ثابتی را می‌پردازند. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن در استخرهای نقدینگی امکان وام‌دهی نظیر به نظیر را فراهم کنند و در عین حال از استخر سود بگیرند. پلتفرم وام‌دهی های فای با کمک ارز دیجیتال hifi مدیریت می‌شود. هولدرهای ارز دیجیتال هیفی hifi می‌توانند پروپوزال‌هایی را ارائه دهند یا در مورد مسائل مختلف رای بدهند یا رای خود را به دیگران واگذار کنند. وجه تمایز هیفی با پروتکل‌های مشابه قابل پیش بینی بودن آن است. این پیش‌بینی‌پذیر بودن ناشی از نرخ بهره ثابت هایفای است. هم استقراض‌کنندگان و هم وام‌گیرندگان می‌دانند که باید چقدر بپردازند و چقدر سود خواهند گرفت. ارز دیجیتال hifi در سال ۲۰۲۳ با قیمت ۰.۴۸ دلار وارد بازار شد.

خرید های فای فایننس

ارز دیجیتال های فای فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید های فای فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید های فای فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید های فای فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید های فای فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه های فای فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش های فای فایننس

فروش های فای فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش های فای فایننس، مقدار های فای فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش های فای فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش های فای فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل های فای فایننس

خرید و فروش های فای فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید های فای فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل های فای فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا های فای فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، های فای فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل های فای فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول های فای فایننس

برای ذخیره های فای فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از های فای فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری های فای فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی های فای فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری های فای فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه های فای فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت های فای فایننس

قیمت های فای فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی های فای فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت های فای فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه های فای فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت های فای فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت های فای فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی های فای فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023