خرید ارز دیجیتال Heroes Empires	| فروش ارز دیجیتال Heroes Empires | قیمت HE

هیروز ایمپایرز

HE - Heroes Empires
0.000941تتر
3.35%

قیمت هیروز ایمپایرز

55.5485تومان
(24,150)

حجم معاملات هیروز ایمپایرز

772,698,776تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
57.4837تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
55.3125تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هیروز ایمپایرز

هیروز اند ایمپایرز یک بازی استراتژی بلاک چینی است. این بازی گیم پلی مدرنی دارد و روی بلاک چین ساخته شده و از گرافیک بالایی بهره می‌برد. کاربران می‌توانند بازی Heroes & Empires را هم روی موبایل و هم روی کامپیوتر شخصی بازی کنند و با هر دو به خوبی سازگار است. توکن بومی این بازی با نماد HE در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن به عنوان پاداش بازیکنان در طول بازی داده می‌شود و کاربران می‌توانند هزینه‌های خود را در درون بازی با این توکن بپردازند. از طرف دیگر یک توکن حاکمیتی است که برای مشارکت در تصمیمات شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد. توکن بازی Heroes & Empires در ماه آگوست سال ۲۰۲۱ از طریق عرضه اولیه صرافی وارد بازار شد و ۱ میلیارد توکن در ابتدا صادر شد که کل عرضه آن به شمار می‌آید. ۸ درصد از این توکن‌ها وارد چرخه شده است و مابقی آنها کم کم وارد بازار می‌شود.

خرید هیروز ایمپایرز

ارز دیجیتال هیروز ایمپایرز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هیروز ایمپایرز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هیروز ایمپایرز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هیروز ایمپایرز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هیروز ایمپایرز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هیروز ایمپایرز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هیروز ایمپایرز

فروش هیروز ایمپایرز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هیروز ایمپایرز، مقدار هیروز ایمپایرز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هیروز ایمپایرز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هیروز ایمپایرز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هیروز ایمپایرز

خرید و فروش هیروز ایمپایرز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هیروز ایمپایرز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هیروز ایمپایرز به تتر، نیاز نیست که ابتدا هیروز ایمپایرز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هیروز ایمپایرز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هیروز ایمپایرز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هیروز ایمپایرز

برای ذخیره هیروز ایمپایرز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هیروز ایمپایرز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هیروز ایمپایرز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هیروز ایمپایرز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هیروز ایمپایرز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هیروز ایمپایرز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هیروز ایمپایرز

قیمت هیروز ایمپایرز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هیروز ایمپایرز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هیروز ایمپایرز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هیروز ایمپایرز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هیروز ایمپایرز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هیروز ایمپایرز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هیروز ایمپایرز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023