خرید HTT HTT | فروش ارز دیجیتال HTT به همراه قیمت لحظه‌ای

هلو آرت

HTT - Hello Art
0.000029تتر
3.26%

قیمت هلو آرت

1.6878تومان
(29,006)

حجم معاملات هلو آرت

4,744,913,894تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.744836تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.455تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هلو آرت

پلتفرم ارز دیجیتال هلو آرت یک فضای تازه برای ان اف تی‌ها و خرید و فروش آنهاست. این پلتفرم محیطی را به وجود آورده است که در آن کاربران می‌توانند ان اف تی‌های خود را به نمایش بگذارند و خرید و فروش کنند. هنرمندان مختلفی که در حوزه‌های معماری، فشن و مد و هنرهای سنتی فعال‌اند امکان دیجیتالیزه کردن آثار خود را در پلتفرم ارز دیجیتال Hello Art پیدا می‌کنند. ان اف تی‌ها فرصت تازه‌ای را برای فعالان هنر و آرتیست‌ها به وجود آورده است تا بتوانند با هزینه‌ای بسیار کم آثار خود را به نمایش بگذارند. کاربران پلتفرم هلو آرت به دو دسته هنرمندان و مشتریان تقسیم می‌شوند. آرتیست‌ها می‌توانند آثار خود را در پلتفرم به نمایش بگذارند و بفروشند و مشتریان می‌توانند آنها را ببینند و خریداری نمایند. یکی از مهمترین مزایای پلتفرم هلو آرت، آسان کردن کار برای هنرمندان است. در گالری‌های سنتی محدودیت‌های بسیاری برای نمایش آثار وجود دارد و هر هنرمندی نمی‌تواند به راحتی آثار خود را برای فروش قرار دهد. اما این پلتفرم فرصت‌های تازه‌ای را برای هنرمندان گشوده است و امکان کسب درآمد آنها را بیشتر کرده است. توکن بومی پلتفرم Hello Art با نماد HTT در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و در ماه جولای سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید هلو آرت

ارز دیجیتال هلو آرت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هلو آرت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هلو آرت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هلو آرت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هلو آرت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هلو آرت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هلو آرت

فروش هلو آرت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هلو آرت، مقدار هلو آرت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هلو آرت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هلو آرت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هلو آرت

خرید و فروش هلو آرت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هلو آرت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هلو آرت به تتر، نیاز نیست که ابتدا هلو آرت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هلو آرت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هلو آرت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هلو آرت

برای ذخیره هلو آرت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هلو آرت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هلو آرت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هلو آرت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هلو آرت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هلو آرت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هلو آرت

قیمت هلو آرت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هلو آرت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هلو آرت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هلو آرت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هلو آرت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هلو آرت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هلو آرت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023