خرید و فروش ارز دیجیتال Hebe Block | قیمت لحظه‌ای هبه بلاک

هب بلاک

HEBE - Hebe Block
0.006975تتر
12.021%

قیمت هب بلاک

408.735تومان
(25,230)

حجم معاملات هب بلاک

2,419,640,751تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
467.8624تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
408.735تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هب بلاک

ارز دیجیتال HEBE توکن بومی اکوسیستمی به نام HebeBlock است که روی شبکه اتریوم کلاسیک (ETC) ساخته شده است. این اکوسیستم شامل یک صرافی غیر متمرکز به نام HebeSwap، یک کیف پول به نام Hebe Wallet و سیستم نامگذاری دامین Hens است. هبه سواپ بر اساس اپلیکیشن صرافی یونی سواپ (UNI) ساخته شده است و امکان مبادله بسیاری از ارزهای دیجیتال را فراهم می‌کند. هبه والت نیز یک کیف پول چند زنجیره‌ای است که از بیش از ۱۰۰ بلاک چین پشتیبانی می‌کند و دسترسی به اکوسیستم اپلیکیشن‌های غیر متمرکز را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. سیستم Hens نیز همان خدمات اتریوم نیم سرویس (ENS) را روی شبکه اتریوم کلاسیک ارائه می‌دهد. ارز دیجیتال hebe توکن کاربردی هبه بلاک است؛ کاربران می‌توانند با مشارکت در فعالیت‌های اکوسیستم هبه بلاک رمز ارز hebe را دریافت کنند. مجموع عرضه رمز ارز هبه hebe به ۵۰۰ میلیون توکن محدود شده است و مقدار بیشتری از آن صادر نخواهد شد.

خرید هب بلاک

ارز دیجیتال هب بلاک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هب بلاک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هب بلاک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هب بلاک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هب بلاک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هب بلاک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هب بلاک

فروش هب بلاک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هب بلاک، مقدار هب بلاک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هب بلاک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هب بلاک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هب بلاک

خرید و فروش هب بلاک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هب بلاک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هب بلاک به تتر، نیاز نیست که ابتدا هب بلاک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هب بلاک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هب بلاک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هب بلاک

برای ذخیره هب بلاک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هب بلاک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هب بلاک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هب بلاک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هب بلاک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هب بلاک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هب بلاک

قیمت هب بلاک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هب بلاک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هب بلاک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هب بلاک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هب بلاک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هب بلاک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هب بلاک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023