خرید هلث لینک HTK | فروش ارز دیجیتال HTK به همراه قیمت لحظه‌ای

هلث لینک

HTK - Health Link
0.00085تتر
29.16%

قیمت هلث لینک

49.385تومان
(11,324)

حجم معاملات هلث لینک

966,767,456تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
109.228تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
30.212تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هلث لینک

HealthLink از فناوری بلاک‌چین برای ذخیره اسناد پزشکی به صورت امن و حفظ یک نسخه تنها از حقیقت استفاده می‌کند. سازمان‌های مختلف مانند پزشکان، بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها، داروسازان و شرکت‌های بیمه می‌توانند درخواست دسترسی به پرونده‌های بیمار را به منظور انجام وظایف خود و ثبت تراکنش‌ها در بلاک‌چین داشته باشند. HealthLink راه‌حل‌هایی برای مشکلات اسناد پزشکی امروزی ارائه می‌دهد. این پلتفرم به صورت امن اسناد پزشکی الکترونیکی را ذخیره و به اشتراک می‌گذارد. با دیجیتال کردن اسناد پزشکی و توانمندی کاربران، می‌توانیم از تداخل‌های بسیاری در صنایع مختلف بهره‌برداری کنیم. HealthLink راه‌حلی شیک برای کاهش نقائص بسیار پیچیده صنعت ارائه می‌دهد. تیمی که قصد تحقق این توانمندی را دارند، بسیار خوب است و حمایتی که از فضای کریپتو دریافت کرده‌اند عالی است.

خرید هلث لینک

ارز دیجیتال هلث لینک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هلث لینک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هلث لینک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هلث لینک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هلث لینک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هلث لینک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هلث لینک

فروش هلث لینک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هلث لینک، مقدار هلث لینک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هلث لینک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هلث لینک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هلث لینک

خرید و فروش هلث لینک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هلث لینک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هلث لینک به تتر، نیاز نیست که ابتدا هلث لینک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هلث لینک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هلث لینک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هلث لینک

برای ذخیره هلث لینک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هلث لینک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هلث لینک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هلث لینک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هلث لینک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هلث لینک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هلث لینک

قیمت هلث لینک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هلث لینک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هلث لینک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هلث لینک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هلث لینک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هلث لینک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هلث لینک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023