قیمت لحظه‌ای، خرید و انتقال HAWK | فروش سریع رمز ارز هاک سایت Hawksight

هاک سایت

HAWK - Hawksight
0.00161تتر
5.848%

قیمت هاک سایت

92.253تومان
(28,460)

حجم معاملات هاک سایت

81,448,809تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
97.983تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
91.107تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هاک سایت

ارز دیجیتال هاک سایت با نماد اختصاری HAWK رمز ارز بومی اپلیکیشن Hawksight است که برای مدیریت سرمایه‌ها و به حداکثر رساندن سود شما از امور مالی غیر متمرکز (دیفای) ساخته شده است. کاری که باید انجام دهید این است که استیبل کوین USDC را در این اپلیکیشن سپرده‌گذاری کنید و با کمک استراتژی‌های خودکار، حداکثر سود ممکن را از بلاک چین‌های سولانا SOL و ترا Terra به دست بیاورید. همچنین از دیگر خدمات هاک سیات مثل سیگنال‌ها مبتنی بر هوش مصنوعی، سیگنال‌های اجتماعی و NFTهای دیفای برای تصمیمات هوشمندانه در زمینه سرمایه‌گذاری استفاده کنید. گفتنی است که هاک سایت روی سولانا ساخته شده است بنابراین از مزایای کارمزد اندک و سرعت بالا بهره‌مند است.

ارز دیجیتال HAWK رمز ارزی ضد تورمی است که سقف عرضه خود را به ۵ میلیارد توکن محدود کرده است. از ارز دیجیتال HAWK برای پرداخت کارمزدهای پروتکل هاک سایت استفاده می‌شود. همچنین، بخشی از کارمزدهای پروتکل به استیک کنندگان ارز دیجیتال HAWK پاداش داده می‌شود. علاوه بر این، از ارز دیجیتال HAWK برای حاکمیت پروتکل استفاده خواهد شد.

 

قیمت ارز دیجیتال HAWK

رمز ارز HAWK در آوریل سال ۲۰۲۲ با قیمت ۰.۰۵۷ دلار وارد بازار شد و ظرف یک روز با بیش از ۲۰۰ درصد افزایش به قیمت ۰.۱۸۲۸ دلار رسید. چهار روز بعد از عرضه،‌ قیمت HAWK به ۰.۰۶۴ دلار بازگشت. تا پایان آوریل ارزش HAWK از قیمت اولیه آن پایین‌تر رفت و به ۰.۳۱ دلار رسید. هاک سایت در ماه می اصلاح قیمت بیشتری را تجربه کرد. در ۷ ماه باقیمانده از سال ۲۰۲۲،‌ ارز دیجیتال هاک سایت روند نزولی کندی را در پیش گرفت و از ۰.۰۱ دلار پایین‌تر رفت. ارز دیجیتال HAWK بالاترین قیمت خود را روی ۰.۲۶۹۵ و پایین‌ترین قیمت خود را روی ۰.۰۰۱۸۹۳ دلار ثبت کرد.

خرید هاک سایت

ارز دیجیتال هاک سایت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هاک سایت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هاک سایت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هاک سایت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هاک سایت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هاک سایت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هاک سایت

فروش هاک سایت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هاک سایت، مقدار هاک سایت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هاک سایت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هاک سایت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هاک سایت

خرید و فروش هاک سایت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هاک سایت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هاک سایت به تتر، نیاز نیست که ابتدا هاک سایت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هاک سایت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هاک سایت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هاک سایت

برای ذخیره هاک سایت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هاک سایت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هاک سایت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هاک سایت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هاک سایت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هاک سایت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هاک سایت

قیمت هاک سایت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هاک سایت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هاک سایت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هاک سایت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هاک سایت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هاک سایت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هاک سایت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023