خرید هپی پروتکل | فروش HAPI به همراه قیمت لحظه‌ای HAPI Protocol

هپی پروتکل

HAPI - HAPI Protocol
24.712تتر
5.45%

قیمت هپی پروتکل

1,467,892تومان
(20,930)

حجم معاملات هپی پروتکل

9,022,039,221تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,566,378تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,402,612تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هپی پروتکل

پروتکل غیرمتمرکز هپی برای حفظ امنیت بلاک‌چین‌ها از فعالیت‌های خرابکارانه به وجود آمده است. پلتفرم ارز دیجیتال HAPI Protocol از داده‌های بیرونی و خارج از زنجیره‌ هم در کنار داده‌های روی زنجیره برای بالا بردن امنیت شبکه استفاده می‌کند. از طریق این فرایند جمع‌آوری داده، اطلاعات کامل و جامعی در مورد فعالیت‌های خرابکارانه جمع‌آوری می‌شود و در اختیار کاربران قرار داده می‌شود تا از این طریق معاملات و کیف پول خود را از خطر دور نگه دارند. پروتکل HAPI Protocol تنها پروتکل غیرمتمرکزی است که می‌تواند در صرافی‌های غیرمتمرکز و دیفای مورد استفاده قرار گیرد و از پولشوئی جلوگیری کند. HAPI Protocol با دنبال کردن قراردادهای هوشمند و تراکنش‌ها داده‌های مناسب را برای حفاظت از کاربران به دست می‌آورد. توکن بومی پروتکل HAPI Protocol با نماد HAPI در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و دارای محدودیت عرضه یک میلیون عددی است. در توکنومیک ارز دیجیتال HAPI Protocol، ۳۰ درصد از توکن‌ها به بنیاد آن داده می‌شوند، ۱۹ درصد در حراج خصوصی به فروش گذاشته می‌شود، ۲۴ درصد به تیم داده می‌شود و ۲۴ درصد هم برای حراج اولیه اختصاص می‌یابد.

خرید هپی پروتکل

ارز دیجیتال هپی پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هپی پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هپی پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هپی پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هپی پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هپی پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هپی پروتکل

فروش هپی پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هپی پروتکل، مقدار هپی پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هپی پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هپی پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هپی پروتکل

خرید و فروش هپی پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هپی پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هپی پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا هپی پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هپی پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هپی پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هپی پروتکل

برای ذخیره هپی پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هپی پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هپی پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هپی پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هپی پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هپی پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هپی پروتکل

قیمت هپی پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هپی پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هپی پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هپی پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هپی پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هپی پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هپی پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023