خرید ارز دیجیتال هندی | فروش ارز دیجیتال Handy و قیمت لحظه‌ای

هندی

HANDY - Handy
0.000959تتر
0.042%

قیمت خرید هندی

قیمت فروش هندی

49.5803تومان
49.1008تومان
(5,292)

حجم معاملات هندی

361,900تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
49.60098تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
49.5803تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هندی

ارز دیجیتال HANDY توکن بومی یک پلتفرم سرگرمی است که در آن کاربران می‌توانند از محتواهای مختلف و گیم‌های پیش‌بینی لذت ببرند. هدف اصلی Handy این است که محتواهایی را که کاربران دارایی‌های دیجیتال معمولا دوست دارند در اختیار آنها قرار دهد. سپس با افزودن محتواهای محبوب دیگری مثل گیم‌‌های پیش‌بینی تلاش می‌کند مخاطبان دیگر را نیز جذب کند و از این طریق کاربران بیشتری را به صنعت ارزهای دیجیتال جذب کند. در نتیجه کاربران از پلتفرم هندی هم برای استفاده از محتوای جذاب و هم برای شرکت در گیم‌های پیش‌بینی استفاده خواهند کرد. علاوه بر این، جذب کاربران زیاد می‌تواند پلتفرم هندی را به محل مناسبی برای تبلیغات تبدیل کند؛ بنابراین شرکت‌های متقاضی می‌توانند از فضای تبلیغات هندی نیز استفاده کنند. از ارز دیجیتال handy برای پاداش دادن به کاربرانی که در گیم‌های پیش بینی هندی برنده می‌شوند، استفاده خواهد شد. توکن هندی با استاندارد ERC20 ساخته شده است و یک ارز ضد تورمی است که حداکثر عرضه آن به ۱۰ میلیارد توکن محدود شده است. قیمت خرید و فروش handy در زمان ورود به بازار رمزارزها ۰.۰۰۰۹۴۳۵ دلار بود.

 

خرید هندی

ارز دیجیتال هندی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هندی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هندی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هندی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هندی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هندی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هندی

فروش هندی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هندی، مقدار هندی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هندی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هندی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هندی

خرید و فروش هندی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هندی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هندی به تتر، نیاز نیست که ابتدا هندی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هندی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هندی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هندی

برای ذخیره هندی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هندی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هندی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هندی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هندی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هندی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هندی

قیمت هندی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هندی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هندی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هندی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هندی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هندی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هندی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023