خرید گیلدفای GF | فروش ارز دیجیتال Guildfi به همراه قیمت لحظه‌ای

گیلدفای

GF - Guildfi
0.38989تتر
1.78%

قیمت گیلدفای

23,081تومان
(26,203)

حجم معاملات گیلدفای

5,310,194,433تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
29,600تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
19,965تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گیلدفای

ارز دیجیتال گیلدفای قصد دارد به پلتفرم مهمی در اکوسیستم وب ۳ تبدیل شود. GuildFi در حوزه گیمینگ، سرگرمی و شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کند. این ارز دیجیتال به تازگی امکان تازه استیکینگ خود را به اجرا گذاشته است و سرمایه‌گذاران بزرگ زیادی در این پروژه‌ توکن‌های خود را استیک کرده‌اند. ارز دیجیتال GuildFi قصد دارد به یک پلتفرم بازی اجتماعی تبدیل شود و میان دنیای وب ۲ و وب ۳ تعامل ایجاد کند. با وجودی که بازار ارزهای دیجیتال در دو سال گذشته وضعیتی نزولی را تجربه می‌کرد، پلتفرم ارز دیجیتال GuildFi توانسته به رشد و توسعه خود ادامه دهد. GuildFi در سال جاری پلتفرم خود را رشد داده و سعی داشته تجربه کاربری را بهبود بخشد. توکن بومی شبکه GuildFi توکن GF  نام دارد که در ماه دسامبر سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. قیمت اولیه این ارز دیجیتال در حدود ۳.۲ دلار بوده است. عرضه ارز دیجیتال GuildFi محدود است و تنها یک میلیارد ارز دیجیتال گیلدفای وارد بازار خواهد شد.

خرید گیلدفای

ارز دیجیتال گیلدفای یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گیلدفای به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گیلدفای خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گیلدفای در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گیلدفای خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گیلدفای خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گیلدفای

فروش گیلدفای در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گیلدفای، مقدار گیلدفای مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گیلدفای در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گیلدفای در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گیلدفای

خرید و فروش گیلدفای در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گیلدفای خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گیلدفای به تتر، نیاز نیست که ابتدا گیلدفای خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گیلدفای خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گیلدفای بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گیلدفای

برای ذخیره گیلدفای، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گیلدفای شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گیلدفای مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گیلدفای است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گیلدفای نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گیلدفای خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گیلدفای

قیمت گیلدفای در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گیلدفای تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گیلدفای، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گیلدفای قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گیلدفای و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گیلدفای را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گیلدفای را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه گیلدفای

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه گیلدفای دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023