خرید و فروش ارز دیجیتال GroveCoin | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال GRV

گروو کوین

GRV - GroveCoin
0.01745تتر
0.51%

قیمت گروو کوین

992.905تومان
(28,243)

حجم معاملات گروو کوین

1,320,083,873تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,057.202تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
979.818تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گروو کوین

ارز دیجیتال GVR توکن بومی پروژه‌ای به نام GroveCoin است که روی خدمات ارز دیجیتال سازگار با محیط زیست تمرکز کرده است. یکی از مشکلات صنعت بلاک چین مصرف برق و ضایعات الکترونیکی تولید شده به خاطر استخراج بیت کوین (BTC) و دیگر رمزارزها است؛ پروژه ارز دیجیتال gvr برای رفع این مشکل ایجاد شده و قصد دارد به یک سیستم پرداخت سبز تبدیل شود. گروو کوین یک شبکه امن و سازگار با محیط زیست است که نیازمند استخراج یا تایید تراکنش‌ها توسط یک طرف ثالث نیست. هولدرهای ارز دیجیتال گروو GVR می‌توانند گرو توکن را با کارمزد ارزان و به شکل سریع خرید و فروش کنند. درصدی از کارمزد تراکنش‌های اکوسیستم گروو کوین صرف پشتیبانی از پروژه‌های ارز دیجیتال سازگار با محیط زیست خواهد شد. این طراحی باعث کاهش قابل توجه در مصرف انرژی می‌شود. اکوسیستم گروو کوین شامل یک صرافی متمرکز به نام GroveX، یک والت ارز دیجیتال به نام GroveKeeper و یک صرافی غیر متمرکز به نام GroveSwap است. این اکوسیستم همچنین شامل یک استیبل کوین به نام GroveGold است که به طور کامل توسط طلا پشتیبانی می‌شود. علاوه بر این ابزارها، شبکه گروو کوین gvr امکان ساخت اپلیکیشن‌های غیر متمرکز را نیز فراهم کرده است. مجموع عرضه رمز ارز gvr به ۱۰۰ میلیون توکن محدود شده است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال GVR در زمان ورود به بازار ۱.۰۱ دلار بود.

خرید گروو کوین

ارز دیجیتال گروو کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گروو کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گروو کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گروو کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گروو کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گروو کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گروو کوین

فروش گروو کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گروو کوین، مقدار گروو کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گروو کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گروو کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گروو کوین

خرید و فروش گروو کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گروو کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گروو کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا گروو کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گروو کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گروو کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گروو کوین

برای ذخیره گروو کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گروو کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گروو کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گروو کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گروو کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گروو کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گروو کوین

قیمت گروو کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گروو کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گروو کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گروو کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گروو کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گروو کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گروو کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023