خرید گروک سی ای او GROKCEO | فروش ارز دیجیتال GROKCEO به همراه قیمت لحظه‌ای

گروک سی ای او

GROKCEO - GROK CEO
0تتر
3.64%

قیمت گروک سی ای او

0تومان
(6,537)

حجم معاملات گروک سی ای او

1,179,441,842تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گروک سی ای او

GROKCEO یک میم کوین بر روی شبکه Binance Smart Chain است که نماد آن $GROKCEO است. این کوین در سال 2023 راه اندازی شد و با هدف کمک به جامعه ساخته شده است.

GROKCEO از یک توکنومیک ساده پیروی می‌کند که شامل عرضه کل 100 میلیارد توکن است. 50 درصد از این توکن‌ها در عرضه اولیه فروخته شدند و 50 درصد دیگر برای پاداش‌دهی به دارندگان، توسعه پروژه و اهداف خیریه اختصاص داده شده است.

GROKCEO یک پروژه غیرمتمرکز است و تیم توسعه آن متشکل از افراد با تجربه در زمینه ارزهای دیجیتال است. این تیم قصد دارد از GROKCEO برای ایجاد یک اکوسیستم جامع برای کمک به جامعه استفاده کند.

خرید گروک سی ای او

ارز دیجیتال گروک سی ای او یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گروک سی ای او به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گروک سی ای او خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گروک سی ای او در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گروک سی ای او خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گروک سی ای او خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گروک سی ای او

فروش گروک سی ای او در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گروک سی ای او، مقدار گروک سی ای او مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گروک سی ای او در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گروک سی ای او در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گروک سی ای او

خرید و فروش گروک سی ای او در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گروک سی ای او خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گروک سی ای او به تتر، نیاز نیست که ابتدا گروک سی ای او خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گروک سی ای او خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گروک سی ای او بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گروک سی ای او

برای ذخیره گروک سی ای او، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گروک سی ای او شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گروک سی ای او مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گروک سی ای او است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گروک سی ای او نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گروک سی ای او خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گروک سی ای او

قیمت گروک سی ای او در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گروک سی ای او تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گروک سی ای او، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گروک سی ای او قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گروک سی ای او و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گروک سی ای او را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گروک سی ای او را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023