فروش و خرید سریع GHNY | انتقال فوری Grizzly Honey | قیمت لحظه‌ای گریزلی هانی

گریزلی هانی

GHNY - Grizzly Honey
1.911تتر
0.05%

قیمت گریزلی هانی

108,735تومان
(28,148)

حجم معاملات گریزلی هانی

803,709,972تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
108,963تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
108,223تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گریزلی هانی

GHNY با نماد GHNY یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید گریزلی هانی

ارز دیجیتال گریزلی هانی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گریزلی هانی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گریزلی هانی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گریزلی هانی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گریزلی هانی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گریزلی هانی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گریزلی هانی

فروش گریزلی هانی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گریزلی هانی، مقدار گریزلی هانی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گریزلی هانی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گریزلی هانی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گریزلی هانی

خرید و فروش گریزلی هانی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گریزلی هانی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گریزلی هانی به تتر، نیاز نیست که ابتدا گریزلی هانی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گریزلی هانی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گریزلی هانی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گریزلی هانی

برای ذخیره گریزلی هانی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گریزلی هانی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گریزلی هانی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گریزلی هانی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گریزلی هانی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گریزلی هانی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گریزلی هانی

قیمت گریزلی هانی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گریزلی هانی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گریزلی هانی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گریزلی هانی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گریزلی هانی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گریزلی هانی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گریزلی هانی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023