خرید گرین ای تی اچ GRE | فروش ارز دیجیتال GRE به همراه قیمت لحظه‌ای

گرین ای تی اچ

GRE - GREENETH
0.0355تتر
38.36%

قیمت گرین ای تی اچ

2,293.3تومان
(15,537)

حجم معاملات گرین ای تی اچ

1,436,844,685تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,923.82تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,293.3تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گرین ای تی اچ

$GRE یک توکن منحصر به فرد در دنیای ارزهای دیجیتال است که خود را به عنوان اولین توکن "دیوانه" در جهان معرفی می‌کند. این توکن با ویژگی خاصی که دارد، به طور ریاضی تضمین می‌کند که قیمت آن فقط افزایش خواهد یافت. چنین ادعایی در دنیای کریپتو که معمولاً با نوسانات قیمتی همراه است، بسیار جسورانه به نظر می‌رسد.

مکانیزم پشت این توکن به گونه‌ای طراحی شده است که با هر معامله، قسمتی از توکن‌های معامله شده "سوزانده" می‌شوند، که این امر موجب کاهش عرضه و در نتیجه افزایش ارزش باقیمانده توکن‌ها می‌شود. این رویکرد ریاضی به نوعی تلاشی است برای ایجاد یک مدل قیمتی پایدار و صعودی.

$GRE ممکن است برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال روش‌های نوآورانه و جدید در بازار ارزهای دیجیتال هستند، جذاب باشد. با این حال، مانند هر سرمایه‌گذاری دیگر در بازار کریپتو، ریسک‌های خاص خود را دارد و باید با احتیاط و دقت لازم انجام شود.

در نهایت، $GRE نمونه‌ای از نوآوری و خلاقیت در حوزه ارزهای دیجیتال است و نشان می‌دهد که چگونه توسعه‌دهندگان در تلاشند تا راه‌حل‌های جدیدی را برای چالش‌های موجود در این صنعت ارائه دهند.

خرید گرین ای تی اچ

ارز دیجیتال گرین ای تی اچ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گرین ای تی اچ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گرین ای تی اچ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گرین ای تی اچ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گرین ای تی اچ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گرین ای تی اچ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گرین ای تی اچ

فروش گرین ای تی اچ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گرین ای تی اچ، مقدار گرین ای تی اچ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گرین ای تی اچ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گرین ای تی اچ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گرین ای تی اچ

خرید و فروش گرین ای تی اچ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گرین ای تی اچ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گرین ای تی اچ به تتر، نیاز نیست که ابتدا گرین ای تی اچ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گرین ای تی اچ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گرین ای تی اچ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گرین ای تی اچ

برای ذخیره گرین ای تی اچ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گرین ای تی اچ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گرین ای تی اچ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گرین ای تی اچ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گرین ای تی اچ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گرین ای تی اچ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گرین ای تی اچ

قیمت گرین ای تی اچ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گرین ای تی اچ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گرین ای تی اچ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گرین ای تی اچ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گرین ای تی اچ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گرین ای تی اچ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گرین ای تی اچ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023