فروش سریع ارز دیجیتال Green Satoshi Token | خرید گرین ساتوشی توکن

گرین ساتوشی توکن

GSTBSC - Green Satoshi Token
0.011622تتر
7.363%

قیمت گرین ساتوشی توکن

578.7756تومان
(16,135)

حجم معاملات گرین ساتوشی توکن

1,320,736,378تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
579.2736تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
529.4238تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گرین ساتوشی توکن

ارز دیجیتال گرین ساتوشی توکن توکن بومی بازی STEPN است. استپن یک اپلیکیشن وب ۳ در حوزه سبک زندگی است و طراحی جذابی برای استفاده کاربران دارد. اپلیکیشن استپن، اولین اپلیکیشن غیرمتمرکز با مدل حرکت برای درآمد است و کاربران با انجام فعالیت‌های ورزشی می‌توانند ان اف تی‌های مختلفی را در فضای بازی کسب کنند. علاوه بر ان اف تی‌ها، توکن GST نیز به عنوان پاداش به آنها داده می‌شود. با استفاده از توکن‌های GST امکان خرید و فروش ان اف تی‌های اسنیکر نیز در فضای اپلیکیشن و بازی نیز وجود دارد. هدف این پروژه سوق دادن افراد به سمت یک زندگی سالم است. پلتفرم استپن روی بلاک چین سولانا قرار دارد. ارز دیجیتال Green Satoshi Token توکن کاربردی اپلیکیشن استپن است سقف عرضه ۱۰ میلیون کوینی دارد. توکنومیک ارز دیجیتال Green Satoshi Token به شکل زیر است:

  • ۱۶.۳ درصد آن به حراج خصوصی اختصاص می‌یابد.
  • ۷ درصد به لانچ پد بایننس داده می‌شود.
  • ۱۴.۲ درصد به تیم داده می‌شود.
  • ۲.۵ درصد از ارز دیجیتال Green Satoshi Token به مشاوران پروژه اختصاص می‌یابد.
  • ۳۰ درصد به اکوسیستم پلتفرم
  • ۳۰ درصد نیز به عنوان پاداش به ازای حرکت و ورزش داده می‌شود.

 

خرید گرین ساتوشی توکن

ارز دیجیتال گرین ساتوشی توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گرین ساتوشی توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گرین ساتوشی توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گرین ساتوشی توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گرین ساتوشی توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گرین ساتوشی توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گرین ساتوشی توکن

فروش گرین ساتوشی توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گرین ساتوشی توکن، مقدار گرین ساتوشی توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گرین ساتوشی توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گرین ساتوشی توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گرین ساتوشی توکن

خرید و فروش گرین ساتوشی توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گرین ساتوشی توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گرین ساتوشی توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا گرین ساتوشی توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گرین ساتوشی توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گرین ساتوشی توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گرین ساتوشی توکن

برای ذخیره گرین ساتوشی توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گرین ساتوشی توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گرین ساتوشی توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گرین ساتوشی توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گرین ساتوشی توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گرین ساتوشی توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گرین ساتوشی توکن

قیمت گرین ساتوشی توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گرین ساتوشی توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گرین ساتوشی توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گرین ساتوشی توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گرین ساتوشی توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گرین ساتوشی توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گرین ساتوشی توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023