خرید ارز دیجیتال Graphlinq Chain	| فروش ارز دیجیتال گراف لینک چین | قیمت لحظه‌ای GLQ

گراف لینک چین

GLQ - Graphlinq Chain
0.012057تتر
8.479%

قیمت گراف لینک چین

599.2329تومان
(15,233)

حجم معاملات گراف لینک چین

4,263,395,180تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
658.525تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
546.7تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گراف لینک چین

پلتفرم‌های غیرمتمرکز و بلاک چین‌های کنونی کمی پیچیده هستند و از نبود محیط کاربری ساده رنج می‌برند. کاربران و افراد عادی اگر دانش زیادی نسبت به دنیای بلاک چین و ارزهای دیجیتال نداشته باشند، نمی‌توانند از آن استفاده کنند، مخصوصا زمانی که صحبت از دیفای و امور مالی غیرمتمرکز است. پلتفرم گراف لینک برای حل این مشکل به وجود آمده است. این پلتفرم به کاربران امکان می‌دهد تا بلاک چین خود را ایجاد کنند بدون اینکه نیاز به دانستن کد نویسی داشته باشند. تصور کنید که هرکسی بتواند ارز دیجیتال خود را با کمترین تلاشی ایجاد کند و سرویس‌های دیفای و صرافی‌های غیرمتمرکز را مانند ایجاد پلتفرم‌های تریدینگ و بازارسازهای خودکار را به وجود آورد. در پلتفرم Graphlinq Chain کاربران می‌توانند نودهای خود را ایجاد و اجرا کنند. توکن بومی این پلتفرم با نماد GLQ معامله می‌شود و روی بلاک چین اتریوم قرار دارد. این توکن دارای محدودیت عرضه ۶۵۰ میلیون عددی است و در ماه آوریل سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید گراف لینک چین

ارز دیجیتال گراف لینک چین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گراف لینک چین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گراف لینک چین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گراف لینک چین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گراف لینک چین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گراف لینک چین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گراف لینک چین

فروش گراف لینک چین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گراف لینک چین، مقدار گراف لینک چین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گراف لینک چین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گراف لینک چین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گراف لینک چین

خرید و فروش گراف لینک چین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گراف لینک چین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گراف لینک چین به تتر، نیاز نیست که ابتدا گراف لینک چین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گراف لینک چین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گراف لینک چین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گراف لینک چین

برای ذخیره گراف لینک چین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گراف لینک چین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گراف لینک چین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گراف لینک چین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گراف لینک چین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گراف لینک چین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گراف لینک چین

قیمت گراف لینک چین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گراف لینک چین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گراف لینک چین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گراف لینک چین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گراف لینک چین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گراف لینک چین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گراف لینک چین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه گراف لینک چین

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه گراف لینک چین دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023