خرید ارز دیجیتال جی پی تی گورو | فروش ارز دیجیتال GPT Guru | قیمت لحظه‌ای GPTG

جی پی تی گورو

GPTG - GPT Guru
0تتر
0%

قیمت جی پی تی گورو

0تومان
(11,497)

حجم معاملات جی پی تی گورو

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره جی پی تی گورو

با آمدن اپلیکیشن چت چی پی تی کاربران زیادی در معرض تکنولوژی هوش مصنوعی مولد قرار گرفتند. این نوع از هوش مصنوعی می‌تواند از کاربران دستور بگیرد و یا پاسخ سوال‌های آنها را به صورت اتوماتیک بدهد. همچنین کاربران می‌توانند به صورتی همیشگی با آن تعامل کنند تا به جواب مورد نظر خود برسند. جی پی تی گورو یک جعبه ابزار غیرمتمرکز هوش مصنوعی است که به اپلیکیشن‌های وب ۳ و توسعه‌دهندگان و کامیونیتی ارزهای دیجیتال کمک می‌کند تا از پتانسیل‌های هوش مصنوعی استفاده کنند. تریدرها، تولیدکنندگان محتوا و توسعه‌دهندگان می‌توانند به کمک GPT Guru فرصت‌های تازه‌ای پیدا کنند و کسب و کار خود را ارتقا دهند. توکن بومی این پلتفرم با نماد GPTG در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و سقف عرضه ۲ میلیارد عددی دارد. این توکن با استاندارد BEP-20 روی بلاک چین بایننس ساخته شده است.

خرید جی پی تی گورو

ارز دیجیتال جی پی تی گورو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید جی پی تی گورو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید جی پی تی گورو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید جی پی تی گورو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید جی پی تی گورو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه جی پی تی گورو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش جی پی تی گورو

فروش جی پی تی گورو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش جی پی تی گورو، مقدار جی پی تی گورو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش جی پی تی گورو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش جی پی تی گورو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل جی پی تی گورو

خرید و فروش جی پی تی گورو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید جی پی تی گورو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل جی پی تی گورو به تتر، نیاز نیست که ابتدا جی پی تی گورو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، جی پی تی گورو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل جی پی تی گورو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول جی پی تی گورو

برای ذخیره جی پی تی گورو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از جی پی تی گورو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری جی پی تی گورو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی جی پی تی گورو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری جی پی تی گورو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه جی پی تی گورو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت جی پی تی گورو

قیمت جی پی تی گورو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی جی پی تی گورو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت جی پی تی گورو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه جی پی تی گورو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت جی پی تی گورو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت جی پی تی گورو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی جی پی تی گورو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه جی پی تی گورو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه جی پی تی گورو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023