خرید ارز دیجیتال Gourmet Galaxy	| فروش GUM به همراه قیمت لحظه‌ای گورمت گلکسی

گورمت گلکسی

GUM - Gourmet Galaxy
0.010732تتر
3.61%

قیمت گورمت گلکسی

603.1384تومان
(25,018)

حجم معاملات گورمت گلکسی

763,989,271تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
625.787تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
562.2248تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گورمت گلکسی

گورمت گالکسی یک پلتفرم ییلد فارمینگ غیرمتمرکز است. این پلتفرم دیفای و ان اف تی‌ها را در یک اکوسیستم بازی با هم ترکیب می‌کند و امکان کسب سود را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. Gourmet Galaxy در حال حاضر ارز دیجیتال گورمت گالکسی روی بلاک چین اتریوم قرار دارد، اما در آینده قرار است در اکوسیستم پولکادات نیز از آن پشتیبانی شود. تیم توسعه‌دهنده ارز دیجیتال Gourmet Galaxy اعتقاد دارند که در آینده بلاک چین و دیفای باعث افزایش کیفیت زندگی همه خواهند شد. همچنین آنها معتقدند که ان اف تی‌ها می‌توانند نقش تعیین کننده‌ای در پذیرش دیفای توسط همگان داشته باشند. Gourmet Galaxy دارای سه محصول اصلی است. اولین آنها GUM Swap است که برای مبادله ارزهای دیجیتال و توکن‌ها به کار می‌رود. GUM Farming برای ییلد فارمینگ و کشت سود طراحی شده است و در آخر بازار Gourmet Galaxy است که در آن می‌توان ان اف تی‌ها و دیگر دارایی‌های دیجیتالی را خرید و فروش کرد. توکن بومی این پلتفرم با نماد GUM در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و دارای محدودیت عرضه ۲۰ میلیون عددی است. این توکن در ماه فوریه سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید گورمت گلکسی

ارز دیجیتال گورمت گلکسی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گورمت گلکسی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گورمت گلکسی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گورمت گلکسی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گورمت گلکسی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گورمت گلکسی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گورمت گلکسی

فروش گورمت گلکسی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گورمت گلکسی، مقدار گورمت گلکسی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گورمت گلکسی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گورمت گلکسی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گورمت گلکسی

خرید و فروش گورمت گلکسی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گورمت گلکسی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گورمت گلکسی به تتر، نیاز نیست که ابتدا گورمت گلکسی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گورمت گلکسی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گورمت گلکسی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گورمت گلکسی

برای ذخیره گورمت گلکسی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گورمت گلکسی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گورمت گلکسی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گورمت گلکسی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گورمت گلکسی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گورمت گلکسی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گورمت گلکسی

قیمت گورمت گلکسی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گورمت گلکسی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گورمت گلکسی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گورمت گلکسی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گورمت گلکسی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گورمت گلکسی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گورمت گلکسی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023