خرید فوری GOTG | قیمت لحظه‌ای و فروش ارز دیجیتال گات گارانتید Got Guaranteed

گات گارانتید

GOTG - Got Guaranteed
0.01799تتر
8.401%

قیمت گات گارانتید

899.5تومان
(16,101)

حجم معاملات گات گارانتید

5,113,233,588تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,010.5تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
814تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گات گارانتید

گات گارانتید اولین بیمه دارایی برای دارایی‌های دیجیتالی است. همه کسانی که از محتوای دیجیتالی استفاده می‌کنند می‌توانند از این سرویس بهره ببرند. Got Guaranteed از یک سیستم سطح بندی برای کاربران و دارایی‌ها استفاده می‌کند تا بتواند دارایی‌ها را به صورت مناسبی ارزیابی کند و منافع کاربران در نظر گرفته شود. سرویس بیمه دارایی‌های دیجیتالی در پلتفرم ارز دیجیتال GotG بدون هزینه است. از طریق پلتفرم ارز دیجیتال گات گارانتید کاربران و سرمایه‌گذاران و همچنین مدیران دارایی‌های دیجیتال می‌توانند هم از دارایی‌های خود سود کسب کنند و هم با بیمه کردن آنها نگران از دست دادن دارایی خود نباشند. توکن بومی این پلتفرم با نماد GOTG در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن دارای محدودیت عرضه یک میلیارد و هشتصد میلیون عددی است و در ماه ژوئن سال ۲۰۲۲ با قیمت ۶.۲ دلاری وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. علاوه بر سرویس‌ بیمه دارایی‌های دیجیتالی، کیف پول، بازار خرید و فروش و پیام رسان نیز در این پلتفرم ارائه می‌شود.

خرید گات گارانتید

ارز دیجیتال گات گارانتید یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گات گارانتید به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گات گارانتید خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گات گارانتید در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گات گارانتید خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گات گارانتید خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گات گارانتید

فروش گات گارانتید در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گات گارانتید، مقدار گات گارانتید مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گات گارانتید در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گات گارانتید در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گات گارانتید

خرید و فروش گات گارانتید در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گات گارانتید خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گات گارانتید به تتر، نیاز نیست که ابتدا گات گارانتید خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گات گارانتید خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گات گارانتید بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گات گارانتید

برای ذخیره گات گارانتید، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گات گارانتید شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گات گارانتید مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گات گارانتید است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گات گارانتید نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گات گارانتید خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گات گارانتید

قیمت گات گارانتید در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گات گارانتید تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گات گارانتید، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گات گارانتید قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گات گارانتید و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گات گارانتید را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گات گارانتید را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023