فروش ارز دیجیتال گوس اف ایکس GOFX | خرید و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال GooseFX

گوس اف ایکس

GOFX - GooseFX
0.00235تتر
16.489%

قیمت گوس اف ایکس

117.03تومان
(16,341)

حجم معاملات گوس اف ایکس

23,708,348تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
140.1372تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
117.03تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گوس اف ایکس

ارز دیجیتال GOFX توکن بومی یک صرافی خدمات مالی غیر متمرکز و NFT به نام گوس اف ایکس است. صرافی GooseFX طیف وسیعی از محصولات مالی نظیر به نظیر از جمله خرید و فروش رمزارزها، معاملات پرپچوال فیوچرز  و استخرهای نقدینگی تک‌ارز را ارائه را می‌دهد. علاوه بر این، GooseFX به عنوان یک تجمیع‌کننده NFT عمل می‌کند و کاربران می‌توانند از طریق یک رباط کاربری به طیف وسیعی از NFTهای پلتفرم‌های مختلف دسترسی پیدا کنند. ارز دیجیتال gofx رمز ارز کاربردی و همچنین حاکمیتی شبکه است. به عنوان توکن کاربردی، GOFX برای تشویق کاربران به مشارکت در اکوسیستم گوس استفاده می‌شود، در نتیجه یک سیستم متقابلا سودآور ایجاد می‌شود که در آن هر کاربری در مقابل مشارکت خود پاداش می‌گیرد. همچنین ارز دیجیتال GooseFX مزایایی برای کاربران فعال پلتفرم خواهد داشت. از جمله این مزایا می‌توان به دریافت تخفیف در کارمزدها، دسترسی به قابلیت‌های بیشتر در پلتفرم و استفاده از آن به عنوان وثیقه اشاره کرد. کاربران در مقابل هولد کردن و استیک ارز دیجیتال گوس اف ایکس gofx نیز امتیاز می‌گیرند. علاوه بر این، برای تشویق هولدرها به مشارکت در مدیریت پلتفرم به آنها اجازه داده می‌شود که پروپوزال‌هایی را در مورد ایجاد تغییر در پلتفرم پیشنهاد دهند یا به پروپوزال‌های دیگران رای بدهند. ارز دیجیتال gofx رمز ارزی مبتنی بر استاندارد SLP شبکه سولانا است که با حداکثر عرضه ۷۰۰ میلیون توکن عرضه شد. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال gofx در زمان ورود به بازار ۰.۲۷ دلار بود.

خرید گوس اف ایکس

ارز دیجیتال گوس اف ایکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گوس اف ایکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گوس اف ایکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گوس اف ایکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گوس اف ایکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گوس اف ایکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گوس اف ایکس

فروش گوس اف ایکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گوس اف ایکس، مقدار گوس اف ایکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گوس اف ایکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گوس اف ایکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گوس اف ایکس

خرید و فروش گوس اف ایکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گوس اف ایکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گوس اف ایکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا گوس اف ایکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گوس اف ایکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گوس اف ایکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گوس اف ایکس

برای ذخیره گوس اف ایکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گوس اف ایکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گوس اف ایکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گوس اف ایکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گوس اف ایکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گوس اف ایکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گوس اف ایکس

قیمت گوس اف ایکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گوس اف ایکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گوس اف ایکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گوس اف ایکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گوس اف ایکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گوس اف ایکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گوس اف ایکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023