فروش و خرید گلف اف GOF | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال Golff

گلف اف

GOF - Golff
0.017848تتر
7.36%

قیمت گلف اف

1,036.968تومان
(20,775)

حجم معاملات گلف اف

1,253,488,915تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,043.069تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
962.7751تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گلف اف

ارز دیجیتال GOF توکن بومی پروژه‌ای به نام Golff است که خود را به عنوان یک بانک رمزنگاری شده معرفی می‌کند. این بانک در واقع  یک تجمیع‌کننده دیفای است و تلاش دارد با سبد محصولات DeFi خود، سود کاربران را به حداکثر برساند. از جمله محصولات پلتفرم گلف می‌توان به Fantastic Farm که یک مزرعه نقدینگی است،‌ خزانه Golf Vault، بیمه مالی و یک پلتفرم وام‌دهی به نام Lightning Lend اشاره کرد. ادعا می‌شود که محصولات Golff DeFi موانع ورود زیادی ندارند و استفاده از آنها سریع و ساده است. طراحی چند نسخه‌ای، محصولات بومی سازی شده، پاسخگویی به نیازهای کاربران شرقی و غربی از جمله مزایای گلف دیفای است. هدف نهایی پروژه گلف این است که دنیای مالی باز و آزادی ایجاد کند که همه می‌توانند در آن مشارکت داشته باشند. ارز دیجیتال GOF یک رمز ارز مبتنی بر استاندارد ERC20 اتریوم است که به عنوان توکن کاربردی در شبکه استفاده خواهد شد. مجموع عرضه ارز دیجیتال gof که یک توکن ضد تورمی است به ۵۰ میلیون توکن محدود شده است. گفتنی است که ارز دیجیتال گوف gof از قبل استخراج نشده است و 95 درصد آن از طریق استخراج نقدینگی به دست می‌آید.

خرید گلف اف

ارز دیجیتال گلف اف یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گلف اف به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گلف اف خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گلف اف در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گلف اف خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گلف اف خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گلف اف

فروش گلف اف در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گلف اف، مقدار گلف اف مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گلف اف در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گلف اف در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گلف اف

خرید و فروش گلف اف در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گلف اف خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گلف اف به تتر، نیاز نیست که ابتدا گلف اف خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گلف اف خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گلف اف بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گلف اف

برای ذخیره گلف اف، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گلف اف شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گلف اف مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گلف اف است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گلف اف نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گلف اف خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گلف اف

قیمت گلف اف در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گلف اف تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گلف اف، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گلف اف قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گلف اف و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گلف اف را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گلف اف را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023