قیمت لحظه‌ای گلد فینچ | فروش و خرید ارز دیجیتال GOLDFINCH

گلد فینچ

GOLDFINCH - GOLDFINCH
3.7825تتر
7.66%

قیمت گلد فینچ

212,576تومان
(24,686)

حجم معاملات گلد فینچ

29,476,641,710تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
240,631تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
196,716تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گلد فینچ

گلد فینچ یک پروتکل وام دهی ارز دیجیتال است. پروتکل ارز دیجیتال Goldfinch به کاربران امکان می‌دهد تا بدون گذاشتن وثیقه، ارز دیجیتال وام بگیرند. درواقع یکی از مشکلات بزرگ پلتفرم‌های وام‌دهی ارز دیجیتال، وثیقه زیادی است که برای وام‌های خود در نظر می‌گیرند. یعنی کاربران برای اینکه بتوانند از پلتفرم‌های وام‌دهی ارز دیجیتال وام بگیرند، به دلیل نوسان بالای ارزهای دیجیتال، مجبورند وثیقه بیشتری نسبت به مبلغ وام در پلتفرم‌ها قرار دهند. این مساله باعث می‌شود تا کاربران زیادی از این پلتفرم‌ها وام نگیرند.پلتفرم ارز دیجیتال گلد فینچ مکانیزم تازه‌ای را معرفی کرده است که براساس آن، کاربران می‌توانند با توجه به اعتبار خود وام بگیرند. پلتفرم وام‌دهی Goldfinch دارای ۴ مشارکت‌کننده اصلی است: وام‌گیرندگان، پشتیبان‌ها، فراهم‌کنندگان نقدینگی و حسابرسان.کنترل این پلتفرم از طریق دائوی آن انجام می‌شود و اعضای این دائو می‌توانند از طریق رای دهی، آن را کنترل کنند و به طرح‌های پیشنهادی رای دهند. آنها می‌توانند قراردادهای هوشمند را ارتقا دهند، پارامترها و کانفیگوریشن‌ها را تغییر دهند، به مشارکت‌کنندگان در امنیت و نقدینگی شبکه پاداش دهند و در مواقع اورژانسی، پروتکل را متوقف کنند. توکن بومی این پلتفرم با نماد GFI در بازار ارزهای دیحیتال معامله می‌شود و در ماه ژانویه سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.  

خرید گلد فینچ

ارز دیجیتال گلد فینچ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گلد فینچ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گلد فینچ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گلد فینچ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گلد فینچ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گلد فینچ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گلد فینچ

فروش گلد فینچ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گلد فینچ، مقدار گلد فینچ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گلد فینچ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گلد فینچ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گلد فینچ

خرید و فروش گلد فینچ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گلد فینچ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گلد فینچ به تتر، نیاز نیست که ابتدا گلد فینچ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گلد فینچ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گلد فینچ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گلد فینچ

برای ذخیره گلد فینچ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گلد فینچ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گلد فینچ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گلد فینچ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گلد فینچ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گلد فینچ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گلد فینچ

قیمت گلد فینچ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گلد فینچ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گلد فینچ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گلد فینچ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گلد فینچ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گلد فینچ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گلد فینچ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023