خرید و فروش Golden Block Coin | قیمت ارز دیجیتال گلدن بلاک توکن GBC

گلدن بلاک توکن

GBC - Golden Block Coin
0.001653تتر
0.182%

قیمت خرید گلدن بلاک توکن

قیمت فروش گلدن بلاک توکن

86.1213تومان
85.2948تومان
(4,827)

حجم معاملات گلدن بلاک توکن

2,245,093تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
86.486تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
85.965تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گلدن بلاک توکن

GBC با نماد GBC یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید گلدن بلاک توکن

ارز دیجیتال گلدن بلاک توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گلدن بلاک توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گلدن بلاک توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گلدن بلاک توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گلدن بلاک توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گلدن بلاک توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گلدن بلاک توکن

فروش گلدن بلاک توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گلدن بلاک توکن، مقدار گلدن بلاک توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گلدن بلاک توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گلدن بلاک توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گلدن بلاک توکن

خرید و فروش گلدن بلاک توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گلدن بلاک توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گلدن بلاک توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا گلدن بلاک توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گلدن بلاک توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گلدن بلاک توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گلدن بلاک توکن

برای ذخیره گلدن بلاک توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گلدن بلاک توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گلدن بلاک توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گلدن بلاک توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گلدن بلاک توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گلدن بلاک توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گلدن بلاک توکن

قیمت گلدن بلاک توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گلدن بلاک توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گلدن بلاک توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گلدن بلاک توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گلدن بلاک توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گلدن بلاک توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گلدن بلاک توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023