خرید ارز دیجیتال گل کوین | فروش ارز دیجیتال Golcoin | قیمت لحظه‌ای GOLC

گل کوین

GOLC - GOLCOIN
0.0435تتر
5.33%

قیمت گل کوین

2,536.05تومان
(16,367)

حجم معاملات گل کوین

227,364,888تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,831.048تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,489.41تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گل کوین

گل کوین یک اکوسیستم کامل از خدمات و سرویس‌های مالی غیرمتمرکز است. در این اکوسیستم، پلتفرم استیکینگ ارزهای دیجیتال، صرافی ارز دیجیتال، متاورس، پلتفرم ماینینگ و مرکز خرید و فروش ان اف تی‌ها ارائه می‌شود. ارز دیجیتال GolCoin یک ارز دیجیتال چند زنجیره‌ای یا مولتی چین است و کاربران می‌توانند به دارایی دیجیتالی خود روی هر شبکه‌ای دسترسی داشته باشند. توکن بومی این پلتفرم با نماد GOLC معامله می‌شود. سقف عرضه این توکن ۲۹۰ میلیون عدد است. ۸۵ درصد از کل عرضه ارز دیجیتال گل کوین به اکوسیستم و پلتفرم‌های غیرمتمرکز آن اختصاص دارد. ۱۵ درصد از عرضه نیز در خزانه آن سپرده‌گذاری می‌شود و بین تیم توسعه‌دهنده، مارکتینگ، صرافی‌ها، استیکینگ و ایردراپ پخش خواهد شد.

خرید گل کوین

ارز دیجیتال گل کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گل کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گل کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گل کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گل کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گل کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گل کوین

فروش گل کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گل کوین، مقدار گل کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گل کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گل کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گل کوین

خرید و فروش گل کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گل کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گل کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا گل کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گل کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گل کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گل کوین

برای ذخیره گل کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گل کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گل کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گل کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گل کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گل کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گل کوین

قیمت گل کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گل کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گل کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گل کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گل کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گل کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گل کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023