خرید سریع گادز آنچیند GODS | قیمت لحظه‌ای و فروش ارز دیجیتال Gods Unchained

گادز آنچیند

GODS - Gods Unchained
0.4075تتر
9%

قیمت گادز آنچیند

20,456تومان
(16,009)

حجم معاملات گادز آنچیند

123,705,226,068تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
23,217تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
20,074تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گادز آنچیند

ارز دیجیتال GODS توکن بومی یک بازی کارتی درآمدزا به نام گادز آنچیند است که در آن بازیکنان با استفاده از کارت‌های فانتزی به صورت دو به دو با هم رقابت می‌کنند. پلتفرم Gods Unchained بازیکنان را تشویق می‌کند تا با استفاده از استراتژی‌های مبارزه از حریفان خود پیشی بگیرند. همچنین، شبکه گادز آنچیند به بازیکنان این امکان را می‌دهد که مالکیت آیتم‌های دیجیتال داخل بازی را به دست بیاورند و کارت‌های خود را در داخل یا خارج از بازی خرید و فروش کنند. در واقع، هدف پلتفرم این است که به کاربرانی که بازی را ترک می‌کنند اجازه دهد با فروش آیتم‌هایی که برای بازی خریده‌اند، سرمایه‌گذاری خود را جبران کنند. ارز دیجیتال اصلی پلتفرم یعنی Gods یک توکن ERC20 است که از آن برای ایجاد NFTهای جدید استفاده می‌شود. توکن gods که مستقیماً روی پلتفرم Immutable X ایجاد می‌شود، می‌تواند برای تبدیل کارت‌های درون بازی به NFT استفاده شود. این کارت‌ها متعاقباً می‌توانند در لایه ۲ اتریوم معامله شوند. در پلتفرم Gods Unchained، تب Forge به بازیکنان اجازه می‌دهد تا NFTهای جدیدی ایجاد کنند که می‌توانند در بازی استفاده شوند یا در بازار فروخته شوند. وقتی کاربر از Forge برای ایجاد NFTهای جدید استفاده می‌کند، به ترکیبی از ارز دیجیتال gods و دارایی‌های درون بازی نیاز دارد. استخر پاداش استیک Gods، توکن‌های گادز آنچیند مصرف شده توسط Forge را دریافت می‌کند. سپس کاربرانی که واجد شرایط دریافت پاداش استیک هستند، آنها را دریافت می‌کنند. گادز آنچیند ضد تورمی است و سقف عرضه خود را به ۵۰۰ میلیون توکن محدود کرده است. 

خرید گادز آنچیند

ارز دیجیتال گادز آنچیند یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گادز آنچیند به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گادز آنچیند خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گادز آنچیند در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گادز آنچیند خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گادز آنچیند خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گادز آنچیند

فروش گادز آنچیند در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گادز آنچیند، مقدار گادز آنچیند مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گادز آنچیند در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گادز آنچیند در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گادز آنچیند

خرید و فروش گادز آنچیند در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گادز آنچیند خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گادز آنچیند به تتر، نیاز نیست که ابتدا گادز آنچیند خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گادز آنچیند خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گادز آنچیند بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گادز آنچیند

برای ذخیره گادز آنچیند، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گادز آنچیند شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گادز آنچیند مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گادز آنچیند است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گادز آنچیند نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گادز آنچیند خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گادز آنچیند

قیمت گادز آنچیند در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گادز آنچیند تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گادز آنچیند، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گادز آنچیند قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گادز آنچیند و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گادز آنچیند را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گادز آنچیند را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه گادز آنچیند

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه گادز آنچیند دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023