خرید ارز دیجیتال Glosfer | فروش ارز دیجیتال گلوسفر | قیمت لحظه‌ای GLO

گلوسفر

GLO - Glosfer
0.000216تتر
6.09%

قیمت خرید گلوسفر

قیمت فروش گلوسفر

11.2752تومان
11.1672تومان
(5,929)

حجم معاملات گلوسفر

548,724تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11.2752تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10.62792تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گلوسفر

GLO با نماد GLO یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید گلوسفر

ارز دیجیتال گلوسفر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گلوسفر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گلوسفر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گلوسفر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گلوسفر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گلوسفر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گلوسفر

فروش گلوسفر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گلوسفر، مقدار گلوسفر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گلوسفر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گلوسفر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گلوسفر

خرید و فروش گلوسفر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گلوسفر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گلوسفر به تتر، نیاز نیست که ابتدا گلوسفر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گلوسفر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گلوسفر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گلوسفر

برای ذخیره گلوسفر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گلوسفر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گلوسفر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گلوسفر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گلوسفر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گلوسفر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گلوسفر

قیمت گلوسفر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گلوسفر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گلوسفر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گلوسفر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گلوسفر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گلوسفر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گلوسفر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023