فروش سریع GDC | خرید به‌صرفه Global Digital Content | قیمت لحظه‌ای گلوبال دیجیتال کانتنت

گلوبال دیجیتال کانتنت

GDC - Global Digital Content
0.000035تتر
1.2%

قیمت گلوبال دیجیتال کانتنت

1.99106تومان
(25,704)

حجم معاملات گلوبال دیجیتال کانتنت

1,489,568,068تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2.017615تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.95264تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گلوبال دیجیتال کانتنت

ارز دیجیتال GDC توکن بومی یک اکوسیستم محتوای دیجیتال به نام Global Digital Content است. این پلتفرم قصد دارد حوزه کاری خود را به گیمینگ، سرگرمی، محتوای دیجیتال، امور مالی، ورزش‌ و ورزش‌ الکترونیکی گسترش دهد. اجزا مختلف پلتفرم ارز دیجیتال GDC شامل موارد زیر است:

  • ArenaCast: یک پلتفرم استریم تعاملی ورزش و ورزش‌های الکترونیکی
  • Rankingball: یک پلتفرم گیمینگ متمرکز روی ورزش و ورزش‌های الکترونیکی
  • Metadoors: یک بازار خرید و فروش NFT و یک متاورس محتوایی
  • Celebco: یک پلتفرم بلاک چینی برای محتوای سرگرمی که ارزش برند سلبریتی‌ها را توکنیزه می‌کند

این اپلیکیشن‌ها تلاش می‌کنند از تکنولوژی‌هایی مثل هوش مصنوعی و خدمات مالی غیر متمرکز (دیفای) برای توسعه محتوای فعلی، تولید سود،‌ ارائه فرصت‌های جدید برای تولیدکنندگان محتوا و کاربران استفاده کنند. ارز دیجیتال gdc توکن ابزاری است که به عنوان روش پرداخت در اکوسیستم محتوای دیجیتال Global Digital Content استفاده خواهد شد. همچنین از gdc برای پاداش دادن به کاربران وفادار پلتفرم استفاده خواهد شد. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال gdc در زمان ورود به بازار ۰.۰۰۳۷ دلار بود. ارز دیجیتال gdc که با استاندارد ERC20 اتریوم ساخته شده، محدودیت عرضه ندارد. 

 

خرید گلوبال دیجیتال کانتنت

ارز دیجیتال گلوبال دیجیتال کانتنت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گلوبال دیجیتال کانتنت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گلوبال دیجیتال کانتنت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گلوبال دیجیتال کانتنت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گلوبال دیجیتال کانتنت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گلوبال دیجیتال کانتنت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گلوبال دیجیتال کانتنت

فروش گلوبال دیجیتال کانتنت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گلوبال دیجیتال کانتنت، مقدار گلوبال دیجیتال کانتنت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گلوبال دیجیتال کانتنت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گلوبال دیجیتال کانتنت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گلوبال دیجیتال کانتنت

خرید و فروش گلوبال دیجیتال کانتنت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گلوبال دیجیتال کانتنت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گلوبال دیجیتال کانتنت به تتر، نیاز نیست که ابتدا گلوبال دیجیتال کانتنت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گلوبال دیجیتال کانتنت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گلوبال دیجیتال کانتنت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گلوبال دیجیتال کانتنت

برای ذخیره گلوبال دیجیتال کانتنت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گلوبال دیجیتال کانتنت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گلوبال دیجیتال کانتنت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گلوبال دیجیتال کانتنت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گلوبال دیجیتال کانتنت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گلوبال دیجیتال کانتنت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گلوبال دیجیتال کانتنت

قیمت گلوبال دیجیتال کانتنت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گلوبال دیجیتال کانتنت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گلوبال دیجیتال کانتنت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گلوبال دیجیتال کانتنت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گلوبال دیجیتال کانتنت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گلوبال دیجیتال کانتنت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گلوبال دیجیتال کانتنت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023