خرید گیت کوین Gitcoin | فروش و قیمت گیت کوین GTC

گیت کوین

GTC - Gitcoin
1.5521تتر
1.531%

قیمت گیت کوین

103,525تومان
(26,468)

حجم معاملات گیت کوین

13,053,263,089تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
105,119تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
96,715تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گیت کوین

ارز دیجیتال گیت کوین Gitcoin با نماد GTC در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. گیت خود را به عنوان مجموعه‌ای از پروتکل‌ها، سازندگان و برنامه نویسانی معرفی کرده‌است که گرد هم آمده‌اند تا آینده اینترنت باز و گسترده را شکل دهند. ارز دیجیتال گیت کوین Gitcoin جامعه ای را ایجاد کرده که از زیرساخت‌های تازه اپلیکیشن‌های وب 3 مانند ابزارها، تکنولوژی‌ها و شبکه‌های مختلف حمایت می‌کند. هدف جامعه و ارز دیجیتال گیت کوین از ایجاد زیرساخت‌های جدید در حوزه وب 3، توسعه و گسترش فضای منبع باز اینترنت است که قابل دسترسی برای همگان باشد.

ارز دیجیتال گیت کوین GTC

 

توکن GTC توکن حاکمیتی ارز دیجیتال گیت کوین است که در ماه می سال 2021 وارد چرخه شد. از توکن گیت کوین GTC برای مدیریت و سرمایه‌گذاری در انجمن غیرمتمرکز و خودگردان DAO ارز دیجیتال گیت کوین GTC استفاده می‌شود. همچنین از طریق توکن GTC می‌توان در پروژه‌های اپن سورس یا منبع باز سرمایه‌گذاری کرد و از آنها حمایت کرد. از ماه ژوئن سال 2021 بیش از 20 میلیون دلار در پروژه‌های اوپن سورس و از طریق ارز دیجیتال گیت کوین سرمایه‌گذاری شده‌است. بیش از 160 هزار برنامه نویس به صورت ماهانه در گیت کوین فعالیت می‌کنند و تا کنون بیش از 1600 پروژه ساخته شده است.

ارز دیجیتال گیت کوین GTC قصد دارد آینده‌ای به وجود بیاورد که در آن یک دموکراسی دیجیتالی حاکم باشد و جامعه فعالان یا کامیونیتی گیت کوین نقش زیادی در آن ایفا کند. توکن ارز دیجیتال گیت کوین GTC دارای سقف عرضه 100 میلیون توکنی است که به صورت زیر توزیع شده است :

 

  • 15 درصد از توکن‌های گیت کوین به ایردراپ تخصیص داده شده است. این ایردراپ به هولدرهای قدیمی ارز دیجیتال گیت کوین داده می‌شود.
  • 50 درصد از توکن های گیت کوین GTC در خدمت DAO گیت کوین است که برای مقاصد حاکمیتی به کار می‌رود.
  • به استیک کنندگان گیت کوین نیز حدود 35 درصد از توکن های گیت کوین اختصاص داده می‌شود.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال گیت کوین GTC

 

گیت کوین با نماد GTC در ماه جولای سال 2021 و با قیمت 6.6 دلاری وارد بازار شد. در ابتدا به همراه دیگر ارزهای دیجیتالی وضعیت خوبی داشت و توانست در ماه نوامبر سال 2021 به بالاترین قیمت خود در 24.5 دلار برسد. با وارد شدن بازار ارزهای دیجیتال به فاز نزولی و زمستان کریپتو، ارز دیجیتال گیت کوین هم روند کاهشی به خود گرفت و حدود یک سال بعد در ماه دسامبر سال 2022 به پایین ترین قیمت خود در 1.26 دلار رسید.

خرید گیت کوین

ارز دیجیتال گیت کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گیت کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گیت کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گیت کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گیت کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گیت کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گیت کوین

فروش گیت کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گیت کوین، مقدار گیت کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گیت کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گیت کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گیت کوین

خرید و فروش گیت کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گیت کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گیت کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا گیت کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گیت کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گیت کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گیت کوین

برای ذخیره گیت کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گیت کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گیت کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گیت کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گیت کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گیت کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گیت کوین

قیمت گیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گیت کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گیت کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گیت کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گیت کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گیت کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گیت کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

از کجا GTC بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، GTC بخرید.

گیت کوین (GTC) بر چه بستری راه اندازی شده است؟

پلتفرم گیت کوین (GTC) بر بستر فریم ورک حاکمیتی کامپوند (COMPOUND) راه اندازی شده است.

بهترین کیف پول برای نگهداری گیت کوین (GTC) کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

از کجا گیت کوین (GTC) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، گیت کوین (GTC) بخرید.

زمان دریافت گیت کوین (GTC) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال گیت کوین (GTC) در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، گیت کوین (GTC) بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز گیت کوین (GTC) در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت گیت کوین (GTC) در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت گیت کوین (GTC) همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت گیت کوین (GTC) است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023