خرید جاینت ماموت GMMT | فروش ارز دیجیتال GMMT به همراه قیمت لحظه‌ای

جاینت ماموت

GMMT - Giant Mammoth
0.5651تتر
2.87%

قیمت جاینت ماموت

31,363تومان
(11,735)

حجم معاملات جاینت ماموت

5,382,342,620تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
32,378تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
31,080تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره جاینت ماموت

Giant Mammoth یک پلتفرم خدمات سبک زندگی جهانی وب 3 است که بر اساس شبکه اصلی اختصاصی خود، زنجیره Giant Mammoth، بنا شده است. با یکپارچه‌سازی خدمات سبک زندگی که به طور نزدیک با زندگی روزمره ما مرتبط هستند - از جمله مراقبت‌های بهداشتی، تجارت الکترونیک، وبتون‌ها، بازی‌ها و تجارت دست دوم - با فناوری بلاکچین، Giant Mammoth خدماتی امن و شفاف ارائه می‌دهد. علاوه بر این، این پلتفرم یک اکوسیستم دوره‌ای فضیلت‌مند می‌سازد که در آن کاربران می‌توانند از طریق فعالیت‌های زندگی و سرگرمی‌های خود سود کسب کرده و آن را مصرف کنند.

Giant Mammoth با هدف تقویت ارتباط بین دنیای دیجیتال و واقعی، راه‌حل‌های نوآورانه‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این پلتفرم امکاناتی را فراهم می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد تا به راحتی در فعالیت‌های مختلف شرکت کنند، از خرید آنلاین گرفته تا مشارکت در بازی‌ها و سایر سرگرمی‌ها، همه در یک محیط امن و قابل اعتماد. Giant Mammoth نه تنها یک پلتفرم خدماتی است، بلکه به عنوان یک بخش مهم در گسترش و توسعه اکوسیستم وب 3 عمل می‌کند، با ارائه راهکارهایی که به کاربران امکان می‌دهد تا در عصر دیجیتال به طور موثرتری زندگی کنند.

خرید جاینت ماموت

ارز دیجیتال جاینت ماموت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید جاینت ماموت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید جاینت ماموت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید جاینت ماموت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید جاینت ماموت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه جاینت ماموت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش جاینت ماموت

فروش جاینت ماموت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش جاینت ماموت، مقدار جاینت ماموت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش جاینت ماموت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش جاینت ماموت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل جاینت ماموت

خرید و فروش جاینت ماموت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید جاینت ماموت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل جاینت ماموت به تتر، نیاز نیست که ابتدا جاینت ماموت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، جاینت ماموت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل جاینت ماموت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول جاینت ماموت

برای ذخیره جاینت ماموت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از جاینت ماموت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری جاینت ماموت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی جاینت ماموت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری جاینت ماموت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه جاینت ماموت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت جاینت ماموت

قیمت جاینت ماموت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی جاینت ماموت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت جاینت ماموت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه جاینت ماموت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت جاینت ماموت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت جاینت ماموت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی جاینت ماموت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023