خرید گوست GHOST | فروش ارز دیجیتال GHOST به همراه قیمت لحظه‌ای

گوست

GHOST - Ghost
0.000003تتر
13.74%

قیمت گوست

0.2352تومان
(5,296)

حجم معاملات گوست

81,698,890تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.2352تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.166051تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گوست

"Ghost"، عوامل مخفی دنیای فراطبیعی، که هرچند دیده نمی‌شوند، اما از مهارت‌های فوق‌العاده‌ای برخوردارند. در این تصور، "Ghost" نماینده‌ای است از شخصیت‌هایی در دنیای فراطبیعی که با قابلیت‌هایی نظیر نامرئی شدن و توانایی‌های خاص دیگر، وظایف و ماموریت‌های خود را به انجام می‌رسانند. آن‌ها ممکن است در انجام عملیات‌های پنهانی و حل مشکلاتی که در حوزه‌های عادی قابل حل نیستند، نقش داشته باشند.

این شخصیت‌های فراطبیعی می‌توانند در داستان‌ها، بازی‌ها یا تولیدات هنری به عنوان عواملی مرموز و قدرتمند به تصویر کشیده شوند که در پس پرده، بدون جلب توجه، به حل معماها و مقابله با چالش‌های فراطبیعی می‌پردازند. این مفهوم به ویژه در ژانرهای علمی-تخیلی و فانتزی محبوب است و به تخیل خوانندگان یا تماشاگران اجازه می‌دهد تا در دنیایی فراتر از واقعیت غوطه‌ور شوند.

خرید گوست

ارز دیجیتال گوست یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گوست به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گوست خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گوست در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گوست خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گوست خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گوست

فروش گوست در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گوست، مقدار گوست مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گوست در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گوست در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گوست

خرید و فروش گوست در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گوست خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گوست به تتر، نیاز نیست که ابتدا گوست خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گوست خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گوست بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گوست

برای ذخیره گوست، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گوست شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گوست مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گوست است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گوست نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گوست خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گوست

قیمت گوست در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گوست تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گوست، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گوست قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گوست و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گوست را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گوست را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023