خرید ارز دیجیتال GenshinFlokiInu | فروش گنشین فلوکی اینو | قیمت لحظه‌ای GFLOKI

گنشین فلوکی اینو

GFLOKI - GenshinFlokiInu
0تتر
1.171%

قیمت خرید گنشین فلوکی اینو

قیمت فروش گنشین فلوکی اینو

0.000038تومان
0.000037تومان
(5,279)

حجم معاملات گنشین فلوکی اینو

45,552,065تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000039تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000038تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گنشین فلوکی اینو

GFLOKI با نماد GFLOKI یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید گنشین فلوکی اینو

ارز دیجیتال گنشین فلوکی اینو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گنشین فلوکی اینو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گنشین فلوکی اینو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گنشین فلوکی اینو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گنشین فلوکی اینو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گنشین فلوکی اینو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گنشین فلوکی اینو

فروش گنشین فلوکی اینو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گنشین فلوکی اینو، مقدار گنشین فلوکی اینو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گنشین فلوکی اینو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گنشین فلوکی اینو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گنشین فلوکی اینو

خرید و فروش گنشین فلوکی اینو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گنشین فلوکی اینو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گنشین فلوکی اینو به تتر، نیاز نیست که ابتدا گنشین فلوکی اینو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گنشین فلوکی اینو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گنشین فلوکی اینو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گنشین فلوکی اینو

برای ذخیره گنشین فلوکی اینو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گنشین فلوکی اینو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گنشین فلوکی اینو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گنشین فلوکی اینو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گنشین فلوکی اینو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گنشین فلوکی اینو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گنشین فلوکی اینو

قیمت گنشین فلوکی اینو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گنشین فلوکی اینو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گنشین فلوکی اینو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گنشین فلوکی اینو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گنشین فلوکی اینو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گنشین فلوکی اینو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گنشین فلوکی اینو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023