خرید ارز دیجیتال Genais | فروش ارز دیجیتال جنز | قیمت لحظه‌ای GAI

جنز

GAI - GENAIS
0.00002تتر
1.478%

قیمت جنز

1.162تومان
(12,041)

حجم معاملات جنز

25,331,248تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.17943تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.727993تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره جنز

اکوسیستم Genais، که توسط توکن GENAIS نمایندگی می‌شود، بیش از یک مجموعه از پلتفرم‌ها است و بیانگر نوآوری و فراگیری است. این اکوسیستم با بهره‌گیری از فناوری‌های وب 3 و بلاکچین، به دنبال تغییر بنیادین در سیستم‌های مالی است و با عبور از مرزهای جغرافیایی، فرصت‌های مالی دموکراتیک را ترویج می‌کند. اکوسیستم Genais با مأموریت توانمندسازی و چشم‌اندازی برای تحول، به عنوان نمادی از پتانسیل بی‌کران فناوری برای ایجاد تغییر مثبت در سطح جهانی شناخته می‌شود. هم عرضه کلی و هم عرضه حداکثری GENAIS به 1,000,000,000 سکه GAI محدود می‌شوند.

خرید جنز

ارز دیجیتال جنز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید جنز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید جنز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید جنز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید جنز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه جنز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش جنز

فروش جنز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش جنز، مقدار جنز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش جنز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش جنز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل جنز

خرید و فروش جنز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید جنز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل جنز به تتر، نیاز نیست که ابتدا جنز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، جنز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل جنز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول جنز

برای ذخیره جنز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از جنز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری جنز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی جنز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری جنز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه جنز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت جنز

قیمت جنز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی جنز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت جنز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه جنز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت جنز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت جنز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی جنز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه جنز

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه جنز دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023