فروش و خرید سریع GXT | قیمت لحظه‌ای جم اکسچنج اند تریدینگ GemExchangeNTrading

جم اکسچنج اند تریدینگ

GXT - GemExchangeNTrading
0.000473تتر
0.755%

قیمت خرید جم اکسچنج اند تریدینگ

قیمت فروش جم اکسچنج اند تریدینگ

24.47478تومان
24.23808تومان
(4,749)

حجم معاملات جم اکسچنج اند تریدینگ

349,992,317تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
26.25843تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
23.78717تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره جم اکسچنج اند تریدینگ

GXT با نماد GXT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید جم اکسچنج اند تریدینگ

ارز دیجیتال جم اکسچنج اند تریدینگ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید جم اکسچنج اند تریدینگ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید جم اکسچنج اند تریدینگ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید جم اکسچنج اند تریدینگ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید جم اکسچنج اند تریدینگ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه جم اکسچنج اند تریدینگ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش جم اکسچنج اند تریدینگ

فروش جم اکسچنج اند تریدینگ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش جم اکسچنج اند تریدینگ، مقدار جم اکسچنج اند تریدینگ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش جم اکسچنج اند تریدینگ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش جم اکسچنج اند تریدینگ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل جم اکسچنج اند تریدینگ

خرید و فروش جم اکسچنج اند تریدینگ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید جم اکسچنج اند تریدینگ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل جم اکسچنج اند تریدینگ به تتر، نیاز نیست که ابتدا جم اکسچنج اند تریدینگ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، جم اکسچنج اند تریدینگ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل جم اکسچنج اند تریدینگ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول جم اکسچنج اند تریدینگ

برای ذخیره جم اکسچنج اند تریدینگ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از جم اکسچنج اند تریدینگ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری جم اکسچنج اند تریدینگ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی جم اکسچنج اند تریدینگ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری جم اکسچنج اند تریدینگ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه جم اکسچنج اند تریدینگ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت جم اکسچنج اند تریدینگ

قیمت جم اکسچنج اند تریدینگ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی جم اکسچنج اند تریدینگ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت جم اکسچنج اند تریدینگ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه جم اکسچنج اند تریدینگ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت جم اکسچنج اند تریدینگ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت جم اکسچنج اند تریدینگ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی جم اکسچنج اند تریدینگ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023