خرید گس | فروش ارز دیجیتال گس GAS | قیمت GAS

گَس

GAS - Gas
2.406تتر
1.595%

قیمت خرید گَس

قیمت فروش گَس

119,337تومان
118,134تومان
(14,269)

حجم معاملات گَس

44,309,708,114تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
122,958تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
118,246تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گَس

ارز GAS یکی از دو توکن بومی بلاک چین NEO است. درواقع این بلاک چین دو توکن دارد، یکی از آنها همان NEO است. ارز NEO توکن سرمایه‌گذاری و حاکمیتی اکوسیستم NEO است که به کاربران اجازه می‌دهد در تصمیمات بلاک‌چین شرکت کنند و آن را ارتقا دهند. از طرف دیگر ارز GAS برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها در شبکه NEO استفاده می‌شود. 

بلاک چین NEO خود را به عنوان نسل بعدی اینترنت معرفی کرده‌است و اعتقاد دارد که اینترنت کنونی مشکلات زیادی دارد. این شبکه می‌خواهد اکوسیستمی را فراهم کند که در آن پرداختها، دارایی‌ها و مشخصات دیجیتال گرد هم جمع می‌شوند و اقتصاد جدیدی را به وجود می‌آورند. بلاک‌چین نئو در ابتدا به اسم آنتشیرز یا Antshares شناخته می‌شد. این بلاک‌چین اولین بلاک‌چین چینی بود که در ماه فوریه سال 2014 به وجود آمد و سه سال بعد اسم خود را به NEO تغییر داد. به دلیل شباهت‌هایی که این بلاک‌چین به اتریوم دارد، به اتریوم چینی معروف شده‌است، چرا که خدمات و امکانات اتریوم را در شبکه خود فراهم می‌کند.

تاریخچه قیمت ارز گس (GAS)

 

ارز گس (GAS) در پاییز سال 2017 با قیمت 2.11 دلار وارد بازار شد و در همان ابتدا شاهد نوسانات قیمتی زیادی بود. گس توانست در یک روند رو به رشد و به لطف بازار صعودی سال 2018، به بالاترین قیمت خود در ماه ژانویه سال 2018 برسد. در این ماه قیمت ارز GAS به بالای 79 دلار رسید و سقف خود را لمس کرد. پس از آن این ارز مانند دیگر ارزهای دیجیتال تا سال 2021 روندی خنثی داشت، تا اینکه در ماه آوریل سال 2021  از 2 دلار به 19 دلار رسید. بعد از بازار صعودی سال 2021، این ارز هم وارد روند کاهشی شد و دوباره به قیمت دو دلاری خود در حال حاضر یعنی اوایل سال 2023 بازگشت. 

 

آیا عرضه توکن گس (GAS) محدود است؟

 

در حال حاضر حدود 10 میلیون توکن گس در چرخه وجود دارد. عرضه توکن گس GAS نیز محدود است و سقف آن در حدود 100 میلیون عدد است. در هر بلاک جدید، 5 توکن گس GAS به وجود می‌آید که بدین شکل توزیع می‌شود: 10 درصد از آن بین همه هولدرهای توکن NEO توزیع می‌شود، 80 درصد از آن بین رای‌دهندگان موفق شبکه و 10 درصد از آن بین مجمع نئو تقسیم می‌شود. کمترین مقدار توکن گس، 0.00000001 است و دارندگان توکن NEO برای اینکه GAS دریافت کنند نیاز به استیک توکن خود ندارند. بیشتر کیف پولهایی که از توکن NEO پشتیبانی می‌کنند، قابلیت دریافت GAS را دارند. 

بیشترین توکن GAS به رای‌دهندگان و تصمیم گیرندگان در شبکه اختصاص می‌یابد، چرا که آنها نقش فعالی در شبکه دارند و حاکیمت آن را برعهده دارند. اگر بخواهید در تصمیمات شبکه NEO شرکت کنید، بهتر است از کیف پول‌هایی استفاده کنید که این قابلیت را برای شما فراهم می‌کنند. 

 

مهاجرت NEO به شبکه جدید خود 

 

در حال حاضر شبکه NEO در حال ایجاد بزرگترین ارتقای خود است و می‌خواهد به پلتفرم N3 ارتقا پیدا کند. کاربران این شبکه بهتر است که از اخبار جدید مطلع باشند، چرا که ممکن است نیاز به انتقال دارایی‌ها به شبکه جدید وجود داشته باشد. یکی از مزایای شبکه NEO، همین توسعه و گسترش همیشگی آن است. ارتقای شبکه NEO باعث می‌شود که بتواند با نیازها و درخواست‌های جدید خود را انطباق دهد. ارتقای شبکه NEO به N3 مانند ارتقای شبکه اتریوم، هم امنیت آن را بالا می‌برد و هم باعث افزایش سرعت و کارایی آن می‌شود. با این کار، تعداد تراکنش‌های بیشتری در ثانیه انجام می‌شوند و هزینه کارمزدها نیز پایین می‌آید. 

خرید گَس

ارز دیجیتال گَس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گَس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گَس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گَس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گَس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گَس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گَس

فروش گَس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گَس، مقدار گَس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گَس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گَس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گَس

خرید و فروش گَس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گَس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گَس به تتر، نیاز نیست که ابتدا گَس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گَس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گَس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گَس

برای ذخیره گَس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گَس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گَس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گَس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گَس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گَس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گَس

قیمت گَس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گَس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گَس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گَس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گَس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گَس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گَس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

چه کیف پولی برای نگهداری ارز گس (GAS) مناسب است؟

در سایت رسمی ارز NEO، کیف پولهایی برای نگهداری این ارز معرفی شده‌اند که کاربران با استفاده از آنها می‌توانند به صورت رایگان GAS دریافت کنند. کیف پول NEO-GUI کیف پول اصلی این شبکه است که با نگهداری NEO در آن، می‌توان توکن GAS پاداش گرفت. کیف پول O3 Wallet نیز، بهترین کیف پول گس برای موبایل به شمار می‌آید.علاوه بر آن می‌توانید از کیف پول معروف تراست ولت نیز برای نگهداری ارز خود استفاده کنید.

با نگهداری نئو چقدر ارز گس (GAS) دریافت می‌کنیم؟

به ازای هر ارز نئویی (NEO) ای که ذخیره کنید، 0.0003 گس دریافت خواهید کرد. هدف اصلی شبکه نئو برای توکن گس، ترغیب کاربران به فعالیت در این شبکه و ذخیره توکن‌های آن است. تعداد کل توکن‌های گسی که در چرخه وارد خواهند شد 100 میلیون عدد خواهد بود که بر اساس پیش‌بینی توسعه‎‌دهندگان آن، طی مدت 22 سال، کل این عرضه اتفاق خواهد افتاد.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023