قیمت لحظه‌ای GMM | خرید ارزان گامیوم | فروش ارز دیجیتال Gamium

گامیوم

GMM - Gamium
0.001139تتر
1.376%

قیمت خرید گامیوم

قیمت فروش گامیوم

59.11721تومان
58.54768تومان
(5,360)

حجم معاملات گامیوم

1,365,478,569تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
61.06969تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
56.91821تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گامیوم

GMM با نماد GMM یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید گامیوم

ارز دیجیتال گامیوم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گامیوم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گامیوم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گامیوم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گامیوم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گامیوم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گامیوم

فروش گامیوم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گامیوم، مقدار گامیوم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گامیوم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گامیوم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گامیوم

خرید و فروش گامیوم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گامیوم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گامیوم به تتر، نیاز نیست که ابتدا گامیوم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گامیوم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گامیوم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گامیوم

برای ذخیره گامیوم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گامیوم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گامیوم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گامیوم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گامیوم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گامیوم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گامیوم

قیمت گامیوم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گامیوم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گامیوم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گامیوم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گامیوم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گامیوم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گامیوم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه گامیوم

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه گامیوم دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023