قیمت لحظه‌ای گیمز پد | خرید GMPD | فروش ارز دیجیتال Games Pad

گیمز پد

GMPD - Games Pad
0.018666تتر
3.12%

قیمت گیمز پد

1,080.761تومان
(20,202)

حجم معاملات گیمز پد

4,670,082,844تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,128.992تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,043.589تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گیمز پد

ارز دیجیتال GMPD توکن بومی یک اکوسیستم بازی، متاورس و NFT به نام گیمزپد است. گیمز پد پلتفرمی جامع است که استارتاپ‌های گیمینگ را از مرحله مفهوم‌سازی تا مرحله اجرا و راه‌اندازی هدایت می‌کند. این پلتفرم، یک لانچ پد مخصوص عرضه گیم‌ها، تجمیع‌کننده و بازار NFT، تجمیع‌کننده سود، قرارداد مشارکت با استودیوهای بزرگ بازی، استخرهای استیک و فارمینگ و استودیوی بازی‌سازی داخلی را یکجا جمع کرده است. همچنین، GamesPad این فرصت را برای خریداران خرد فراهم می‌کند تا در مراحل اولیه روی قوی‌ترین پروژه‌های گیم‌های بلاک چینی سرمایه‌گذاری کنند. به عبارتی، این پلتفرم با انتخاب بهترین پروژه‌ها هم از منابع مالی و سرمایه‌‌های جامعه محافظت می‌‌کند، و هم مشکل استارت‌آپ‌های بازی‌های دیجیتال در زمینه جذب سرمایه در مراحل اولیه را رفع می‌کند. در همین راستا، گیمزپد عرضه اولیه گیم،‌ عرضه اولیه متاورس و عرضه اولیه NFT را برای کمک به بازی‌های بلاک چین با کیفیت بالا برگزار خواهد کرد. توکن کاربردی GamesPad ارز دیجیتال gmpd است که بر اساس استاندارد BEP-20 ساخته شده و هدف آن دسترسی دادن به پلتفرم بازی است. همچنین، کاربرانی که ارز دیجیتال Gmpd و NFTهای بیشتری به دست می‌آورند، وارد سطوح عضویت بالاتری می‌شوند. رمز ارز GMPD دسترسی به خدمات استیک و فارمینگ را نیز فراهم می‌کند.

خرید گیمز پد

ارز دیجیتال گیمز پد یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گیمز پد به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گیمز پد خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گیمز پد در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گیمز پد خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گیمز پد خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گیمز پد

فروش گیمز پد در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گیمز پد، مقدار گیمز پد مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گیمز پد در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گیمز پد در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گیمز پد

خرید و فروش گیمز پد در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گیمز پد خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گیمز پد به تتر، نیاز نیست که ابتدا گیمز پد خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گیمز پد خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گیمز پد بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گیمز پد

برای ذخیره گیمز پد، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گیمز پد شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گیمز پد مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گیمز پد است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گیمز پد نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گیمز پد خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گیمز پد

قیمت گیمز پد در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گیمز پد تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گیمز پد، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گیمز پد قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گیمز پد و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گیمز پد را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گیمز پد را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023