خرید ارز دیجیتال گیم آف سولز | فروش ارز دیجیتال Game of Soles | قیمت لحظه‌ای GOS

گیم آف سولز

GOS - Game of Soles
0.002505تتر
12.736%

قیمت گیم آف سولز

141.5325تومان
(18,530)

حجم معاملات گیم آف سولز

453,333,595تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
259.787تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
124.526تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گیم آف سولز

پلتفرم گیم آف سولز یک پلتفرم غیرمتمرکز ورزشی است. Game of Soles در ازای انجام دادن حرکات ورزشی، راه رفتن، دویدن و تمرین کردن با کفش‌های ان اف تی، به کاربران توکن ارز دیجیتال پاداش می‌دهد. از این طریق هم سبک زندگی سالمی خواهند داشت و هم می‌توانند ارز دیجیتال پاداش بگیرند. علاوه بر کفش‌های ورزشی که به صورت ان اف تی ارائه می‌شوند و امکان خرید و فروش آنها در بازار وجود دارد، کاربران توکن بومی این پلتفرم را که با نماد GOS معامله می‌شود پاداش می‌گیرند.  توکنومیک توکن GOS به شکل زیر است:

  • ۳۵ درصد در حراج عمومی به فروش می‌رسد.
  • ۲۵ درصد برای پاداش‌ها در نظر گرفته شده است.
  • ۱۳ درصد مربوط به توسعه پلتفرم است.
  • ۱۱ درصد برای کامیونیتی در نظر گرفته شده است.
  • ۷ درصد برای سرمایه‌گذاران است.
  • ۶ درصد مربوط به نقدینگی پلتفرم است.
  • ۳ درصد برای تیم توسعه‌دهنده.

 

خرید گیم آف سولز

ارز دیجیتال گیم آف سولز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گیم آف سولز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گیم آف سولز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گیم آف سولز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گیم آف سولز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گیم آف سولز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گیم آف سولز

فروش گیم آف سولز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گیم آف سولز، مقدار گیم آف سولز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گیم آف سولز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گیم آف سولز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گیم آف سولز

خرید و فروش گیم آف سولز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گیم آف سولز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گیم آف سولز به تتر، نیاز نیست که ابتدا گیم آف سولز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گیم آف سولز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گیم آف سولز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گیم آف سولز

برای ذخیره گیم آف سولز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گیم آف سولز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گیم آف سولز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گیم آف سولز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گیم آف سولز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گیم آف سولز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گیم آف سولز

قیمت گیم آف سولز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گیم آف سولز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گیم آف سولز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گیم آف سولز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گیم آف سولز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گیم آف سولز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گیم آف سولز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه گیم آف سولز

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه گیم آف سولز دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023