خرید ارز دیجیتال گالئون | فروش ارز دیجیتال GALEON | قیمت لحظه‌ای GALEON

گالئون

GALEON - GALEON
0.00956تتر
1.848%

قیمت گالئون

554.48تومان
(17,581)

حجم معاملات گالئون

10,907,954,763تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
566.08تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
551.58تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گالئون

پلتفرم غیرمتمرکز گالئون یک پلتفرم برای جمع‌آوری داده‌های سلامتی افراد است. GALEON یک فضای ابری را ایجاد کرده که به بیماران کمک می‌کند به راحتی داده‌های سلامتی خود را در اختیار بیمارستان‌ها و پزشک‌ها قرار دهند و وضعیت سلامتی خود را به صورتی همیشگی چک کنند. از طرف دیگر این پایگاه داده بزرگ به تحقیقات پزشکی کمک شایانی خواهد کرد و در آینده نسل بشر تاثیر بسزایی خواهد داشت. پلتفرم ارز دیجیتال GALEON بیماران، دکترها و بیمارستان‌ها را دور هم جمع می‌کند تا هدف مشترک خود را که بهبود وضعیت سلامتی و آینده انسان است محقق کنند. همه کسانی که در این پلتفرم شرکت می‌کنند و داده‌های خود را به اشتراک می‌گذارند بابت مشارکت خود ارز دیجیتال و پاداش دریافت می‌کنند. توکن بومی این پلتفرم با نماد GALEON معامله می‌شود و به عنوان پاداش به کاربران داده می‌شود. سقف عرضه این توکن ۴ میلیارد عدد است. گالئون در ماه مارس سال ۲۰۲۲ با قیمت ۰.۰۲ دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید گالئون

ارز دیجیتال گالئون یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گالئون به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گالئون خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گالئون در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گالئون خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گالئون خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گالئون

فروش گالئون در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گالئون، مقدار گالئون مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گالئون در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گالئون در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گالئون

خرید و فروش گالئون در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گالئون خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گالئون به تتر، نیاز نیست که ابتدا گالئون خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گالئون خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گالئون بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گالئون

برای ذخیره گالئون، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گالئون شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گالئون مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گالئون است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گالئون نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گالئون خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گالئون

قیمت گالئون در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گالئون تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گالئون، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گالئون قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گالئون و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گالئون را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گالئون را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023