خرید ارز دیجیتال Galaxy Finance | فروش ارز دیجیتال گالاکسی فایننس | قیمت لحظه‌ای GLF

گالاکسی فایننس

GLF - Galaxy Finance
0.999تتر
5.218%

قیمت خرید گالاکسی فایننس

قیمت فروش گالاکسی فایننس

51,848تومان
51,348تومان
(4,881)

حجم معاملات گالاکسی فایننس

9,909,089,034تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
54,754تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
36,330تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گالاکسی فایننس

GLF با نماد GLF یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید گالاکسی فایننس

ارز دیجیتال گالاکسی فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گالاکسی فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گالاکسی فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گالاکسی فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گالاکسی فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گالاکسی فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گالاکسی فایننس

فروش گالاکسی فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گالاکسی فایننس، مقدار گالاکسی فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گالاکسی فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گالاکسی فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گالاکسی فایننس

خرید و فروش گالاکسی فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گالاکسی فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گالاکسی فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا گالاکسی فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گالاکسی فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گالاکسی فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گالاکسی فایننس

برای ذخیره گالاکسی فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گالاکسی فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گالاکسی فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گالاکسی فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گالاکسی فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گالاکسی فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گالاکسی فایننس

قیمت گالاکسی فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گالاکسی فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گالاکسی فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گالاکسی فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گالاکسی فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گالاکسی فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گالاکسی فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023