خرید گلکسی فایت کلاب GCOIN | فروش ارز دیجیتال Galaxy Fight Club به همراه قیمت لحظه‌ای

گلکسی فایت کلاب

GCOIN - Galaxy Fight Club
0.01184تتر
2.21%

قیمت گلکسی فایت کلاب

767.232تومان
(23,965)

حجم معاملات گلکسی فایت کلاب

707,930,866تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
781.0344تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
749.8008تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گلکسی فایت کلاب

گالکسی فایت کلاب یک بازی چند نفره بلاک چینی است که کالکشن‌های مختلف NFT را در یک پلتفرم گرد هم آورده است. کالکشن‌های معروف و محبوب NFT در Galaxy Fight Club حضور دارند و در نقش شخصیت‌های بازی ظاهر می‌شوند. خرس‌ها از کالکشن Bulls on the Block به همراه میمون‌های کالکشن معروف میمون‌های کسل و همچنین گربه‌های کالکشن NFT کریپتو پانک در یک محیط جمع شده‌اند و با هم به مبارزه می‌پردازند. بهترین راه‌های درآمدی در درون بازی با برنده شدن مسابقات و برنده شدن باکس‌های جایزه به دست می‌آیند. کلید این صندوق‌ها در بازی‌ها پنهان شده‌اند و با باز کردن آنها می توان NFT هایی به دست آورد و آنها را در بازارهای ثانویه و بازارهای ارز دیجیتال و NFT به فروش رساند. تیم توسعه‌دهنده این بازی ازبازی‌های ویدئویی سنتی به این ارز دیجیتال پیوسته‌اند و همه در قاره آسیا حضور دارند. توکن بومی ارز دیجیتال و بازی بلاک چینی Galaxy Fight Club توکن GCOIN نام دارد که در ابتدای سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. قیمت اولیه این توکن ۱.۲۴ دلار بوده و دارای سقف عرضه صد و پنجاه میلیون کوینی است.

خرید گلکسی فایت کلاب

ارز دیجیتال گلکسی فایت کلاب یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گلکسی فایت کلاب به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گلکسی فایت کلاب خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گلکسی فایت کلاب در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گلکسی فایت کلاب خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گلکسی فایت کلاب خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گلکسی فایت کلاب

فروش گلکسی فایت کلاب در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گلکسی فایت کلاب، مقدار گلکسی فایت کلاب مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گلکسی فایت کلاب در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گلکسی فایت کلاب در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گلکسی فایت کلاب

خرید و فروش گلکسی فایت کلاب در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گلکسی فایت کلاب خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گلکسی فایت کلاب به تتر، نیاز نیست که ابتدا گلکسی فایت کلاب خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گلکسی فایت کلاب خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گلکسی فایت کلاب بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گلکسی فایت کلاب

برای ذخیره گلکسی فایت کلاب، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گلکسی فایت کلاب شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گلکسی فایت کلاب مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گلکسی فایت کلاب است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گلکسی فایت کلاب نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گلکسی فایت کلاب خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گلکسی فایت کلاب

قیمت گلکسی فایت کلاب در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گلکسی فایت کلاب تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گلکسی فایت کلاب، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گلکسی فایت کلاب قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گلکسی فایت کلاب و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گلکسی فایت کلاب را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گلکسی فایت کلاب را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023