خرید ارز دیجیتال Future Of Fintech | فروش ارز دیجیتال FOF | قیمت فیوچر آف فین تک

فیوچر آف فین تک

FOF - Future Of Fintech
0.0646تتر
37.447%

قیمت فیوچر آف فین تک

3,701.58تومان
(27,043)

حجم معاملات فیوچر آف فین تک

93,005,566تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,578.27تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,693.1تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فیوچر آف فین تک

پلتفرم فیوچر آف فین تک یک پلتفرم همه جانبه و غیرمتمرکز است که سرویس‌های مختلف مالی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. فین تک یا تکنولوژی مالی شرکت‌هایی هستند که با استفاده از تکنولوژي، سرعت و دقت سرویس‌های مالی را ارتقا می‌دهند و سرویس‌هایی سریع‌تر و کاراتر را به کاربران خود در سراسر جهان ارائه می‌دهد. همه خدمات مالی می‌توانند زیرمجموعه این ترند جدید بازار قرار بگیرند و کارایی خود را افزایش دهند. شرکت Future Of Fintech که به اختصار FOF Group خوانده می‌شود یک شرکت و گروه مالی است که ارزهای دیجیتال، صرافی‌های خارجی، قراردادهای فیوچرز و قراردادهای هوشمند، بلاک چین و ... را در بر می‌گیرند. در حال حاضر ۴ پروژه مشخص زیرمجموعه این گروه قرار دارند. سرویس‌های مالی توسط بنیاد Ngel در مالزی ارائه می‌شوند، پلتفرم غیرمتمرکز و متاورس توسط  شرکت مایندوایروس در کره جنوبی ارائه می‌شوند و مراکز خرید و پرداخت‌ها نیز در کره جنوبی مدیریت می‌شوند. توکن بومی این پلتفرم با نماد FOF معامله می‌شود و به عنوان توکن مورد استفاده در تمام پلتفرم‌ها معرفی شده است. این توکن سقف عرضه ۲۰۰ میلیون عددی دارد و در ماه آگوست سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید فیوچر آف فین تک

ارز دیجیتال فیوچر آف فین تک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فیوچر آف فین تک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فیوچر آف فین تک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فیوچر آف فین تک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فیوچر آف فین تک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فیوچر آف فین تک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فیوچر آف فین تک

فروش فیوچر آف فین تک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فیوچر آف فین تک، مقدار فیوچر آف فین تک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فیوچر آف فین تک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فیوچر آف فین تک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فیوچر آف فین تک

خرید و فروش فیوچر آف فین تک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فیوچر آف فین تک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فیوچر آف فین تک به تتر، نیاز نیست که ابتدا فیوچر آف فین تک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فیوچر آف فین تک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فیوچر آف فین تک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فیوچر آف فین تک

برای ذخیره فیوچر آف فین تک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فیوچر آف فین تک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فیوچر آف فین تک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فیوچر آف فین تک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فیوچر آف فین تک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فیوچر آف فین تک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فیوچر آف فین تک

قیمت فیوچر آف فین تک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فیوچر آف فین تک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فیوچر آف فین تک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فیوچر آف فین تک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فیوچر آف فین تک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فیوچر آف فین تک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فیوچر آف فین تک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023