خرید ارز دیجیتال فیوژن | فروش ارز دیجیتال Fusion | قیمت لحظه‌ای FSN

فیوژن

FSN - Fusion
0.18649تتر
4.45%

قیمت فیوژن

10,555تومان
(23,989)

حجم معاملات فیوژن

1,647,560,446تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
12,359تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10,395تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فیوژن

ارز دیجیتال فیوژن یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز است که سرویس‌های کراس چینی را از طریق قراردادهای هوشمند برای کاربران خود فراهم می‌کند. ارز دیجیتال Fusion از مکانیزم اجماع هیبریدی خود استفاده می‌کند که مکانیزم اثبات سهام، اثبات کار و محاسبات موازی را با هم ترکیب می‌کند تا پلتفرمی امن و کارا را برای کاربران خود فراهم سازد. بلاک چین Fusion دارای یک لایه امنیتی است که به واسطه آن از دارایی‌های دیجیتالی روی بلاک چین محافظت می‌کند، هیچ نودی نمی‌تواند به تنهایی کنترل دارایی‌ها را روی این بلاک چین برعهده بگیرد و دارایی‌های همیشه امن می‌مانند. ارز دیجیتال Fusion همچنین از قراردادهای هوشمند و محصولات مالی پیچیده در بلاک چین خود پشتیبانی می‌کند. ارز دیجیتال Fusion توسط Dejun Qian توسعه یافته است که قبلا پلتفرم BitSE را پایه‌گذاری کرده بود و در ایجاد ارزهای دیجیتال VeChain و QTUM همکاری داشته است. توکن ارز دیجیتال فیوژن با نماد FSN در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن در ماه فوریه سال ۲۰۱۸ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و قیمت اولیه ارز دیجیتال Fusion در حدود ۳.۳ دلار بوده است.  

خرید فیوژن

ارز دیجیتال فیوژن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فیوژن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فیوژن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فیوژن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فیوژن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فیوژن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فیوژن

فروش فیوژن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فیوژن، مقدار فیوژن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فیوژن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فیوژن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فیوژن

خرید و فروش فیوژن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فیوژن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فیوژن به تتر، نیاز نیست که ابتدا فیوژن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فیوژن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فیوژن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فیوژن

برای ذخیره فیوژن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فیوژن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فیوژن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فیوژن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فیوژن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فیوژن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فیوژن

قیمت فیوژن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فیوژن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فیوژن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فیوژن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فیوژن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فیوژن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فیوژن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه فیوژن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه فیوژن دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023