خرید فیوز نتورک FUSE | فروش ارز دیجیتال Fuse Network به همراه قیمت لحظه‌ای

فیوز نتورک

FUSE - Fuse Network
0.0485تتر
3.27%

قیمت فیوز نتورک

2,730.55تومان
(24,403)

حجم معاملات فیوز نتورک

2,025,363,373تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,838.083تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,713.66تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فیوز نتورک

فیوز نتورک یک بلاک چین عمومی است که با ماشین مجازی اتریوم سازگاری دارد و سرویس‌های غیرمتمرکز و امنی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. ارز دیجیتال Fuse Network برای حجم بالای تراکنشات طراحی شده است و امکان تراکنش‌های کوچک نیز برای آن مهیاست. اکوسیستم ارز دیجیتال فیوز نتورک از اپلیکیشن‌های دیفای و گیمینگ نیز پشتیبانی می‌کند و کاربردهای بسیاری دارد. افراد و موسساتی که به دنبال یک بلاک چین پرقدرت و مقیاس‌پذیر هستند که کارمزد تراکنشات پایینی دارد و سرعت بالا، می‌توانند از این بلاک چین استفاده کنند. نقطه قوت ارز دیجیتال و بلاک چین Fuse Network مقیاس‌پذیری بالای آن است که شرکت‌ها و مشتریان نهادی می‌توانند از آن برای پذیرش بلاک چین در محصولات خود استفاده کنند. توکن بومی شبکه Fuse Network توکن FUSE نام دارد که به عنوان واسطه معاملات و تراکنش‌ها در شبکه به کار می‌رود. توکن فیوز در ماه فوریه سال ۲۰۲۱ وارد بازار شده است و قیمت اولیه آن ۰.۰۶۳ دلار بوده است.

خرید فیوز نتورک

ارز دیجیتال فیوز نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فیوز نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فیوز نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فیوز نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فیوز نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فیوز نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فیوز نتورک

فروش فیوز نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فیوز نتورک، مقدار فیوز نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فیوز نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فیوز نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فیوز نتورک

خرید و فروش فیوز نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فیوز نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فیوز نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا فیوز نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فیوز نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فیوز نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فیوز نتورک

برای ذخیره فیوز نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فیوز نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فیوز نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فیوز نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فیوز نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فیوز نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فیوز نتورک

قیمت فیوز نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فیوز نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فیوز نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فیوز نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فیوز نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فیوز نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فیوز نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023