خرید فانی مانی | فروش ارز دیجیتال Funny Money | قیمت لحظه‌ای FNY

فانی مانی

FNY - Funny Money
0تتر
16.667%

قیمت فانی مانی

0.00636تومان
(9,005)

حجم معاملات فانی مانی

16,022,425تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.015264تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.00636تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فانی مانی

فانی مانی یک پروژه ارز دیجیتال منحصر به فرد است که دنیای ارزهای دیجیتالی را با طنز ترکیب کرده است. حداکثر و کل عرضه ارز دیجیتال فانی مانی به 1,111,111,111,111,110 توکن FNY محدود شده است. این عرضه بالا می‌تواند بخشی از رویکرد طنزآمیز و غیرمعمول پروژه باشد. هدف Funny Money بازتعریف فضای ارز دیجیتال با رویکردی طنزآمیز است و بر شوخی‌ها و تعامل جامعه تمرکز دارد. این رویکرد نشان می‌دهد که پروژه صرفاً در مورد معاملات مالی نیست، بلکه به دنبال ایجاد تجربه جامعه‌ای سرگرم‌کننده و جذاب در اطراف مفهوم ارزهای دیجیتال است.

خرید فانی مانی

ارز دیجیتال فانی مانی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فانی مانی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فانی مانی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فانی مانی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فانی مانی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فانی مانی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فانی مانی

فروش فانی مانی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فانی مانی، مقدار فانی مانی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فانی مانی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فانی مانی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فانی مانی

خرید و فروش فانی مانی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فانی مانی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فانی مانی به تتر، نیاز نیست که ابتدا فانی مانی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فانی مانی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فانی مانی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فانی مانی

برای ذخیره فانی مانی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فانی مانی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فانی مانی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فانی مانی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فانی مانی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فانی مانی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فانی مانی

قیمت فانی مانی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فانی مانی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فانی مانی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فانی مانی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فانی مانی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فانی مانی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فانی مانی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه فانی مانی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه فانی مانی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023